Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ostek

Promocje Aliexpress 11/11

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż, proszę, tego Diduna, jak dojdzie. Ciekawym, jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł Bagel, Didun

 

Rozszyfrowałeś może co to za mechanizmy tam chińskie rączki włożyły? Zegarki bardzo fajne jeśli chodzi o stronę wizualną, ciekaw jestem opinii odnośnie jakości wykonania więc daj znać jak dojdą i zbadasz temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało w całkiem dobrej cenie jeszcze z jakimś kuponem na kilka usd kupić tego parnisa na miyocie:

 

https://pl.aliexpress.com/item/Hot-Newly-Parnis-Brand-Business-Mens-Automatic-Watches-Skeleton-Mechanical-Watch-Thin-Mesh-Steel-Band-100M/32824445838.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ZzQGWJ

 

Mam nadzieję, że dojdzie w miarę szybko. Sprzedawca niby Parniswatchstore ma w nazwie, ale mało coś transakcji mają. Zobaczymy. Do tego jeszcze dodatkowa bransoleta, ta z siatki wydaje mi się podejrzana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przedostatnie zdjęcie. :-D

 

 

Ja zegarków osobiście nie kupiłem. Za to okołozegarkowych parę: teczka na zegarki, mesh, bransa i motylek. W sumie jak teraz pomyślę, to mogłem parę drobiazgów dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też bransoletę w stylu mesh. A dodatkowo przeglądałem sklepy z biżuterią i przypadkowo złapałem dwa kupony na 5 i 10 usd. Także przy okazji zakupu zegarka córa dostanie kilka par srebrnych kolczyków.

Niemniej jednak mam nadzieję, ze zegarek, który już ponoć został wysłany, będzie w miarę przyzwoity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przedostatnie zdjęcie. :-D

Ja zegarków osobiście nie kupiłem. Za to okołozegarkowych parę: teczka na zegarki, mesh, bransa i motylek. W sumie jak teraz pomyślę, to mogłem parę drobiazgów dokupić.

Gdzie trafiłeś teczki na zegarki szukałem i nie mogę namierzyć. Podeślesz linka?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trafiłeś teczki na zegarki szukałem i nie mogę namierzyć. Podeślesz linka?

Taka. Chyba nawet była wysoko w kategorii "watch boxes".

https://www.aliexpress.com/item/8-Grids-PU-Leather-Watch-Box-Storage-Showing-Watches-Display-Storage-Box-Case-Tray-Zippere-Travel/32816028714.html

 

 

Na Alledrogo taka sama za >200 zł :-P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozszyfrowałeś może co to za mechanizmy tam chińskie rączki włożyły? Zegarki bardzo fajne jeśli chodzi o stronę wizualną, ciekaw jestem opinii odnośnie jakości wykonania więc daj znać jak dojdą i zbadasz temat.

Ja mam w Bajglu Guangzhou Dixmont, w tej "rolexowej" wersji, co na większości zdjęć z tej oferty tutaj zalinkowanej. Czyli nędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka. Chyba nawet była wysoko w kategorii "watch boxes".

https://www.aliexpress.com/item/8-Grids-PU-Leather-Watch-Box-Storage-Showing-Watches-Display-Storage-Box-Case-Tray-Zippere-Travel/32816028714.html

 

 

Na Alledrogo taka sama za >200 zł :-P

 

 

Nawet wygląda, tyle że jak jest z tego z czego paski robią to... 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Nawet wygląda, tyle że jak jest z tego z czego paski robią to... 

 

Kiedyś kupiłem podobne etui na 4 zegarki. Skóra oczywiście chiński smok, trzeba trochę powietrzyć bo ostro daje jakimś klejem albo czymś innym  ropopochodnym :) ale jak za 9 dolarów całkiem spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy do kogo pierwszy listonosz zawita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie że pierwsza przesyłka dotarła. Bagel już u mnie. Obyło się bez cła, choć na odprawę trafił, tak przynajmniej wynika z trackingu. Majfriend jednak tak go zapakował i obkleił taśmą że chyba się celnikom nie chciało otwierać. Na liście przewozowym było zaznaczone gift i cena 18$. To tak dla potomnych piszę.

Pierwsze wrażenia - tekturowe pudełko nędza, sam zegarek na poduszce z chińskiej ,,pachnącej" dermy, z przywieszką, szczelnie owinięty streczem.

Przy pierwszych oględzinach nie stwierdziłem jakichś niedoróbek czy to w bransolecie, kopercie czy na tarczy.Indeksy nałożone dość równo,na dwunastej przy podwójnym lewy jakieś 0,1mm niżej niż prawy, albo mi się wydaje. Rys czy innych skaz brak. Tarcza ładnie wykonana, bez niedoróbek, bez paprochów. Od spodu za to na wachniku piękny odcisk palca chińskiego inżyniera. To trzeba będzie usunąć. Sam wachnik chodzi dość głośno, wyraźnie go słychać.

Do zapięcia bransolety też się można przyczepić, trzeba dość mocno ją podważyć aby odpiąć, i mocno docisnąć aby zapiąć.

To tyle na szybko. Później wrzucę jakieś fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnir Poganin też wylądował i również udalo się bez cła.

 

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką pocztą leci?

 

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rowniez - przesylka opuscila kraj wysylki, mam 3 zamowienia i na wszystkich ten sam komentarz...

 

wysylka darmowa poczta - poradzono ze tak bedzie... hmm taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tracking na Alipaczce, tam pokazuje dokładniejsze statusy. Mój Poganin leciał pocztą singapurską 18 dni. Dla żony też zamawiałem i ten dla odmiany leci turecką już 43 dni. Zakupy w Chinach są dla cierpliwych.

 

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój szedł AliExpress Standard Shipping. Przyszedł pocztą. Co ciekawe nadal ma status ,,package In Transportation". Inne przesyłki idą też przez China Post, SF Parcel, jedna DHL-em, i rożny status mają. Ta z DHL teoretycznie już powinna dotrzeć a nawet trackingu nie ma. Wiec tez bym sie za bardzo tym nie sugerował.

Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie zerkać na Mikołaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 z 3 ostatnio kupowanych przeze mnie w Chinach towarów miały "zawieszkę" w śledzeniu. Opuszczały Chiny czy tam kraj tranzytowy wg. trackingu, a potem długo nic się nie zmieniało i docierały do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, nawet dostałem mailem, że dotarły (na razie dwie przesyłki) do Polski ale żaden status trackingu się nie zmienił. Ani na Ali, ani na stronie przewoźnika, ani na stronie Poczty Polskiej. ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dziś znów mnie listonosz odwiedził  :D To lubię! Tym razem przyniósł Poganina. Do zegarka nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. O ile w Bajglu się było do czego przyczepić, tutaj nic znaleźć nie mogę.

Chyba się powoli staję miłośnikiem tych chińskich wytworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój niestety zatrzymali na cle.

Teraz czekam na pytania "na papierze" od celników , tak więc jeszcze chwilę to potrwa.

No i cena już nie taka atrakcyjna :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.