Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wytrych

Dubai

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że wybór zegarków jest duży a ceny nie odbiegają od normy. Pomyślałem natomiast że może ceny używanych są atrakcyjne. Społeczeństwo bogate więc pewnie częste zmiany są na porządku dziennym.

 

Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie widziałem używanych w Dubaju, nowe nie odbiegały z cenami , tyle że wybór znacznie większy i rabaty można utargować 

zobacz na chrono24 może coś jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z warszawskich sklepów handlujących zegarkami używanymi do którego kiedyś zawitałem miał w swojej ofercie także kilka zegarków nowych sprowadzonych z Dubaju w dość atrakcyjnych cenach . Pamietam , ze mierzyłem u nich dubajowego Tudora Fastridera Black Shield Alcantara 42000 w cenie wywoławczej 12 500 zł do negocjacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, podzielę się zegarkowymi wrażeniami po powrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ....

Sklepy z markowymi zegarkami są w każdym centrum handlowym a jest ich kilkanaście. Np. autoryzowanych punktów sprzedaży Breitlinga jest 16. Rolex za każdym zakrętem :). I jest to podstawowy wybór lokalnego araba. W każdym pelny wybór. Cena wywoławcza jak w Polsce czyli sugerowana , na wejściu 5-15 proc rabatu. Zakładam jednak że zniżka zależy od umiejętności kupującego, nie ma tutaj podatku VAT a więc marże są na pewno większe niż u nas.

 

Znalazłem jeden outlet dużej sieci, dostępne były Omega (-40 % !), Longines , Oris, Hamilton, Mido ,Rado, Junghans i inne. Zniżki od 35 do 50 proc . Z każdej marki po kilkanaście modeli. Bardzo zastanawiałem się nad kupnem pięknej Omegi Aqua terra z białą tarcza i niebieskimi wskazowkami cena z ok 26 tys na 16 tys. Niestety skąpstwo jest u mnie silne i zanabyłem Longinesa 1954 , jak na zdjęciu.

 

Z ciekawostek np Breitling dla lokalnego dilera robi limitowane wersje zegarków dostępne tylko u niego - Dubai Skydive.

post-55463-0-00441200-1510922656_thumb.jpg

post-55463-0-88468500-1510924376_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Więc .... skąpstwo jest u mnie silne i zanabyłem Longinesa 1954 , jak na zdjęciu.

Ładny zegar nabyłeś :)

Jak na mój gust, tarcza jest trochę przeładowana. :huh:

Jednak to Twój wybór i niech cieszy :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz gdzie mieści się ten outlet? CHętnie przyglądnę się tej Omedze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubai outlet mall. Parter, sklep pod marką Rivoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego poziomu cenowego te zniżki w outlet mall? Od poziomu polskich sklepów internetowych, salonów typu Kruk? Czy wyższe ceny "startowe"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej... Czy zniżki 35-50% w salonie outlet Rivoli są od poziomu cenowego z ich sklepu interenetowego?

 

Przykład ofert Oris na rivolishop.com:

 

https://rivolishop.com/category/Watches/100?q=%3Aprice-desc%3Acategory%3A101%3Abrand%3ACERTINA%3Aprice%3AAED+5%2C000+-+AED+10%2C000%3Abrand%3AORIS&text=#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej... Czy zniżki 35-50% w salonie outlet Rivoli są od poziomu cenowego z ich sklepu interenetowego?

 

Przykład ofert Oris na rivolishop.com:

 

https://rivolishop.com/category/Watches/100?q=%3Aprice-desc%3Acategory%3A101%3Abrand%3ACERTINA%3Aprice%3AAED+5%2C000+-+AED+10%2C000%3Abrand%3AORIS&text=#

 

...jeszcze inaczej :)

 

Czy to tę Omegę Aqua Terra rozważałeś (?):

 

https://rivolishop.com/product/Watches/Mens-Watches/Mens-Seamaster/22012412106001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.