Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olo72

SRP 639K1

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat zegarka SRP 639K1. Zegarek jest nie dostępny w sprzedaży zagranicznych sklepach. Czy model ten miał może jakieś wady? Choć wydaje mi się że SEIKO ich nie ma. Czy po prostu nie przypadł do gustu. Zegarek ma mechanizm 4r36, udało mi się wyczytać, że ten mechanizm posiada stop sekundę do niedawna nawet nie wiedziałem co to jest;). Czy jest możliwość wymiany w tym zegarku dekla na transparentny? Może te pytania są na poziomie 1 klasy jednak proszę o wyrozumiałość.

ps.

Od siebie mogę służyć radą co do wyboru maszynki do golenia na żyletki lub pędzla. Kilka ich mam;) Bevel, Rockwell, iKon Slant X3, Muhle r89, r41, General SE, Maggard v3, Wizamet W-1).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś go właśnie zakupiłem. I chciałbym się dowiedzieć czy oprócz tej fajnej funkcji stop sekundy jest on dokręcany ręcznie? Przy pierwszym wyciągnięciu koronki i pokręceniu nią słychać jak by nakręcanie. Pani w sklepie TT niestety nie wiedziała   :(

post-10961-0-78991600-1511636545_thumb.jpg


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. A jak jest z tym dokręcaniem - można go dokręcać śmiało gdy np. nie jest noszony bez obawy, że coś uszkodzę? Mam tylko Orienta Big Mako w automacie ale tam muszę nim trząść żeby go nakręcić bo nie mam rotomatu.


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, możesz kilka razy zakręcić, żeby ruszył, potem na rękę i nakręci się sam. Generalnie nie zaleca się częstego nakręcania koronką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej inf. znajdziesz pod hasłem : "Baby Tuna" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś go właśnie zakupiłem. I chciałbym się dowiedzieć czy oprócz tej fajnej funkcji stop sekundy jest on dokręcany ręcznie? Przy pierwszym wyciągnięciu koronki i pokręceniu nią słychać jak by nakręcanie. Pani w sklepie TT niestety nie wiedziała   :(

Gdzie i za ile? Widać ja na Amazonie, ale może gdzieś są w lepszej cenie i dostępności?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej inf. znajdziesz pod hasłem : "Baby Tuna" 

Ok. Dziękuję


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena też chciałem go kupić. Szkoda, że w piątek nie wszedłem do nich na stronę. Bo zamówiłem sobie skx007k na CreationWatches. Teraz tylko czekać czy dolicza cło i Vat. Zamówiłem zwykłą pocztą. A nie chce wpadać w konsumpcjonizm i kupować kolejny zegarek w ciągu dwóch dni. Jednak nadal mam chęć na ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj pisałem, że nie kupię. Niestety nie powstrzymałem się cena zrobiła swoje :)  Na stronie sklepu TT  jest jako nie dostępny w salonach kilka telefonów do poszczególnych sklepów jest na sklepie można przyjechać i kupić. Oczywiście w cenie internetowej.

post-100890-0-74168700-1511849863_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić, cena naprawdę super, jakbym dysponował takimi środkami to bym się długo nie zastanawiał :D Gratulacje zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten model jest piękny. I jaki podobny do IWC;)

 

post-10961-0-52262200-1512589605_thumb.jpg


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różny kształt koperty, różne tarcze, różne wskazówki, różne indeksy, odmienne okienka daty i umiejscowienie koronki, ale fakt... oba są czarno żółte... klon.   :lol:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.