Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DanielzWroc

Witajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

​Mam na imię Daniel i pochodzę z Wrocławia . Od dłuższego czasu choruję na punkcie kupna ładnego czasomierza. Forum śledzę już od pewnego czasu.
​Mam na oku dwa zegarki firmy Orient, Star Retrograde i Star Open Heart Skeleton . 
​Najbardziej podobają mi się w wersji ze skórzanym paskiem, chociaż od wielu słyszę, że powinno się wybierać tylko na oryginalnej bransolecie , a pasek skórzany dokupić.
​Retrograde na bransolecie mi się nawet podoba, ale nie ukrywam , że chciałbym swój czasomierz wyposażyć w oryginalny piękny skórzany pasek, ale gdzie owy pasek Orienta nabyć ?

​Mam nadzieje, że już niedługo z waszą pomocą będę wstanie wybrać ten pierwszy "poważny" zegarek, wcześniej było 2-3 kwarce ale nie warto wchodzić dalej w szczegóły. 
 

Mam 26 lat i czuję , że dorosłem na pierwszy automatyczny/mechaniczny czasomierz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.