Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

meXy

Amfibia z nurkiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji o Amfibii z nurkiem na tarczy. Podpowiedzcie proszę, czy to jest pierwowzór, czy reedycja? Gdzie szukać tego modelu?

 

post-1617-0-37324600-1510324889_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
Gość Yakovlev

Co Ty chcesz modować?

Przecież w pierwszym linku masz taką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Wg mnie ten z linka ładniejszy, ale kwestia gustu.

Rób co chcesz, kup co chcesz i gdzie chcesz.

W końcu to Twoja kasa i Ty to będziesz nosił.


Tak, tarcza ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki za pomoc :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te amfibie CCCP też można kupić. Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo jest na nie sporo chętnych. No i z tym czarnym bezel nie pojawiają się wcale ale za to można kupić bezel i zrobić podmianę.

Dla nas tutaj to jednak zawsze pierwszeństwo ma ta CCCP ale jak ma być do noszenia to kup taka która Ci się podoba. Meranom ma dobrą opinię.

 

Edycja

Zwróć też uwagę że koperta typu beczka różni się od koperty typu ministry.

Te które pokazujesz to ministry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel możesz dokupić osobno, wkładkę Seiko i zrobisz jak ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim namyśle muszę przyznać, że bezel rzeczywiście ładniejszy.  Nie ma potrzeby kombinować.

 

 

Właśnie kupiłem tu:

http://rosyjskiezegarki.pl/pl/p/Amphibian-Classic-710059/214

Pochwal się jak przyjdzie :)

Tak z ciekawości - będziesz ją nosił czy to dla kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę ją nosił. Po fascynacji zegarkami za oszczędności życia, potem roczną pensję, później miesięczną, ciekawią mnie zegarki za "dniówkę". Od tygodnia nosze G-Shocka, którego kupiłem za 160zł i jestem super zadowolony. Podoba mi się bezstresowość użytkowania zegarka o symbolicznej wartości materialnej. Jest to dla mnie taki powrót do dzieciństwa, kiedy nie przejmowaliśmy się tym, ile co kosztuje, tylko radośnie eksploatowaliśmy przedmioty do granic ich wytrzymałości.

Jest to także ikona, którą warto mieć w kolekcji, kolejny kultowy zegarek, który pozostawię wnukom.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dodam plus chociaz sam nie wierzę w taką filozofię alebo raczej taka filozofia  nie sprawdza sie wobec mojej osoby.

Zbieram radzieckie ale ich nie noszę. 

 

Z noworusów - żałuję tylko że Burana Sybira z niebieskimi indeksami i wskazówkami sprzedałem.

Nie nosiłem i dlatego sprzedałem, dzis też bym nie nosił ale wolałbym zeby był u mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dodam plus chociaz sam nie wierzę w taką filozofię alebo raczej taka filozofia  nie sprawdza sie wobec mojej osoby.

Zbieram radzieckie ale ich nie noszę. 

 

Z noworusów - żałuję tylko że Burana Sybira z niebieskimi indeksami i wskazówkami sprzedałem.

Nie nosiłem i dlatego sprzedałem, dzis też bym nie nosił ale wolałbym zeby był u mnie .

Odkup Roman, jest na alle :)

edit. Też rzadko noszę ale nie sprzedam, choć czarnego sprzedałem szybciej niż kupiłem, zero urody w przeciwieństwie do tego o którym mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...

Jest to także ikona, którą warto mieć w kolekcji, kolejny kultowy zegarek, który pozostawię wnukom.

Kultowy to by był nurek z czasów ZSRR lub inna Beczka czy Uszata.

A ten, to zwykły noworus, którego bez problemu kupisz tak teraz ja i za rok czy 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultowy to by był nurek z czasów ZSRR lub inna Beczka czy Uszata.

A ten, to zwykły noworus, którego bez problemu kupisz tak teraz ja i za rok czy 5 lat.

Mnie to by mógł jakiś bliższy lub dalszy krewny 300m przekazać w spadku... :rolleyes::wub::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Mnie to by mógł jakiś bliższy lub dalszy krewny 300m przekazać w spadku... :rolleyes::wub::D

3-setka jest przereklamowana ;)

Pewnie, że fajnie by było mieć, ale czy grubsze szkło i grubszy dekiel standardowej 2-setki może wzbudzać aż takie pożądanie ?

Kiedyś też szukałem bardzo intensywnie, ale juz mi przeszło. Jak się trafi to kupię, ale nie mam parcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-setka jest przereklamowana ;)

Pewnie, że fajnie by było mieć, ale czy grubsze szkło i grubszy dekiel standardowej 2-setki może wzbudzać aż takie pożądanie ?

Kiedyś też szukałem bardzo intensywnie, ale juz mi przeszło. Jak się trafi to kupię, ale nie mam parcia.

Ja też. To nie jest nr 1 must have (nie ma u mnie czegoś takiego jak "must have"). Ale jakby wpadła to byłoby miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.