Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozterki zegarkowe - jaki zegarek kupić

tag heuer - omega - iwc - panerai

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lukiluki

lukiluki
  • Nowy Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 02:03

Witajcie,

Podpowiedzcie jaki zegarek wybrać. Obecnie rozpatruje poniższe modele:

1) Tag heuer Carrera Calibre 36 Chronograph Flyback czarna tarcza i bransoleta - mam słabość bo zawsze mi się strasznie podobał, a miałem do niedawna calibre 16 day date.

2) IWC ingenieur amg - nigdy nie trafiał do mnie żaden ing, a ten jakoś mi się podoba i to na tym kewlarowym pasku. W dodatku ma lekką tytanową kopertę.

3) Omega speedmaster moonwatch co-axial chronograf na bransolecie - tytanowa koperta i tytanowa bransoleta.

4) Panerai Luminor Marina 1950 3 Days PAM372 - pasek - ten jako jedyny jest inny niż pozostałe 3. Natomiast ma coś w sobie co mi się podoba, chyba ta prosta czytelna tarcza.

Reasumując najchętniej chiałbym miec wszystkie 4 ale się nie da :) Zegarek musi miec minimum te 43 mm bo mam dużą rękę i mniejsze giną na niej, najlepiej gdyby była bransoleta bo jest w miarę uniwersalna, zegarek nosze na codzień strój bardziej casual niż garnitur, ale czasem na luźno również. Omega zaciekawiła mnie tytanem - ale odpycha ceną bo jako jedynej nie można znaleźć w dobrej cenie stosunkowo nowy model. Pozostałe modele można nabyć już w miarę jak dla mnie przystępnej cenie. Potrzebuję porady odnośnie jakości wykonania i mechanizmów co byście polecili mi wybrać.

• 0

#2 Kromeczka

Kromeczka
  • Użytkownik
  • 345 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 19:14

Jeśli masz słabość do 1, bierz Tag, bo po jakimś czasie Ci się o nim przypomni i będziesz chciał kupić i tak i tak ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych