Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukiluki

Rozterki zegarkowe - jaki zegarek kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Podpowiedzcie jaki zegarek wybrać. Obecnie rozpatruje poniższe modele:

1) Tag heuer Carrera Calibre 36 Chronograph Flyback czarna tarcza i bransoleta - mam słabość bo zawsze mi się strasznie podobał, a miałem do niedawna calibre 16 day date.

 

post-43596-0-55228300-1510706096.png

 

2) IWC ingenieur amg - nigdy nie trafiał do mnie żaden ing, a ten jakoś mi się podoba i to na tym kewlarowym pasku. W dodatku ma lekką tytanową kopertę.

 

post-43596-0-21507600-1510706019.png

 

3) Omega speedmaster moonwatch co-axial chronograf na bransolecie - tytanowa koperta i tytanowa bransoleta.

 

post-43596-0-13847200-1510706417.png

 

4) Panerai Luminor Marina 1950 3 Days PAM372 - pasek - ten jako jedyny jest inny niż pozostałe 3. Natomiast ma coś w sobie co mi się podoba, chyba ta prosta czytelna tarcza.

post-43596-0-51405300-1510707307.png

 

Reasumując najchętniej chiałbym miec wszystkie 4 ale się nie da :) Zegarek musi miec minimum te 43 mm bo mam dużą rękę i mniejsze giną na niej, najlepiej gdyby była bransoleta bo jest w miarę uniwersalna, zegarek nosze na codzień strój bardziej casual niż garnitur, ale czasem na luźno również. Omega zaciekawiła mnie tytanem - ale odpycha ceną bo jako jedynej nie można znaleźć w dobrej cenie stosunkowo nowy model. Pozostałe modele można nabyć już w miarę jak dla mnie przystępnej cenie. Potrzebuję porady odnośnie jakości wykonania i mechanizmów co byście polecili mi wybrać.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz słabość do 1, bierz Tag, bo po jakimś czasie Ci się o nim przypomni i będziesz chciał kupić i tak i tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.