Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bambolo

EPOS Odkręciło się pokrętlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , uff czasu odkreciło mi sie z nie wiadomych mi przyczyn to pokrętło , i pytanie czy dam radę sam to spowrotem wkręcic ? czy potrzebny fachowiec ??

 

553957622_1_1000x700_zegarek-meski-epos-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź zegarmistrza od zegarków (nie od baterii) swoim mieście. Nic nie rób sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK , a i jeszcze , tam w kolo była kiedyś taka czarna tarcza z numerkami , z czasem numerki sie wytarły a tarcza odpadła , zastanawiam się czy da się ten okrągły kawałek plastiku pokryć jakąś powłoką ? najlepiej srebrną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerki się wytarły? Chyba papierem ściernym? Jak chcesz się bawić w malowanie to czemu nie ale to już raczej nie to forum ;)

A jak chcesz dokupić nowy bezel, zadzwoń do Tempus Łódź, który oferuje Eposa i je serwisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu oddaj zegarek do serwisu eposa, Nie próbuj niczego robić sam, a zwłaszcza pokrywać jakąś powloką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu oddaj zegarek do serwisu eposa, Nie próbuj niczego robić sam, a zwłaszcza pokrywać jakąś powloką.

Dokładnie. Najlepiej znajdź serwis autoryzowany, który ma dostęp do części Eposa. Tempus podpowiadany przez Kolegę wyżej to dobry wybór. Może nie mają ekspresowych terminów, ale robią solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Numerki się wytarły? Chyba papierem ściernym? 

No nie papierem :)  , mam go już kilka dobrych latek , i jest noszony i używany dziennie , nie kolekcjonuje zegarków w szufladzie  ,ani do garnituru tez nie nosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej porządny serwis się przyda :) No i zazwyczaj wałek sam nie wychodzi z mechanizmu. Lepiej zrobić porządnie od razu. Jeśli masz bliżej do Warszawy to Od Czasu do Czasu p. Mellera też powinien to sprawnie zafiksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i zazwyczaj wałek sam nie wychodzi z mechanizmu

No i to mnie też ciekawi ? , kiedyś tam chciałem dostawić godzinkę i po prostu wyskoczył:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było takie pierwsze poważne ostrzeżenie. Zegarek domaga się serwisu. Gdybyś przez kilka lat nie zmieniał (i nie dolewał) oleju w silniku, to być może też by niego wyskoczył wałek...rozrządu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Pewnie mostek remontuaru się wykruszył, albo odgiął  <_<  wsadzisz, to znowu kiedyś wypadnie, poza tym przy wkładaniu beczka i półbeczka muszą być na miejscu. Lepiej niech to ogarnie dobry zegarmistrz, tak jak radzą koledzy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.