Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Wrocław - naprawa

Szukam speca we Wrocławiu w celu oddania do naprawy Orienta orient zegarmistrz wrocław

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 e1b3k

e1b3k
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 23:54

Cześć, Sytuację taką mam: upadł mi Orient Raven. Szkło nie wytrzymało upadku. Zegarek się zatrzymał 

Szkło usunąłem - wyszło bardzo sprawnie bez problemu i bez konieczności otwierania zegarka. 

Proszę o polecenie specjalisty we Wrocławiu. Zegarek nie działa. Wskazówki reagują na ruch koronki, datę nadal można ustawić. 

Ponadto, gdy już zegarek wyląduje w naprawie chciałbym zainstalować w nim szafirowe szkło jeśli to możliwe. 

Czy kupię je w internecie, czy zdać się na specjalistę?

• 0

#2 Goral35

Goral35
  • Użytkownik
  • 1661 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 09:25

Cześć, Sytuację taką mam: upadł mi Orient Raven. Szkło nie wytrzymało upadku. Zegarek się zatrzymał 

Szkło usunąłem - wyszło bardzo sprawnie bez problemu i bez konieczności otwierania zegarka. 

Proszę o polecenie specjalisty we Wrocławiu. Zegarek nie działa. Wskazówki reagują na ruch koronki, datę nadal można ustawić. 

Ponadto, gdy już zegarek wyląduje w naprawie chciałbym zainstalować w nim szafirowe szkło jeśli to możliwe. 

Czy kupię je w internecie, czy zdać się na specjalistę?

Na Nyskiej w Hurtowni Zodiak też mają majstra co podobno robi wszystko :) lub Spróbuj u gościa na Grabiszyńskiej pomiędzy Szpitalną a Zdrową

• 0

#3 e1b3k

e1b3k
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 00:02

Dzięki Goral35, będę we Wro za parę tygodni to się wybiorę do Zodiaka.

• 0

#4 minime

minime
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2018 - 19:37

Na Nyskiej w Hurtowni Zodiak też mają majstra co podobno robi wszystko :) lub Spróbuj u gościa na Grabiszyńskiej pomiędzy Szpitalną a Zdrową

A gdzie dokładnie na grabiszynskiej?
Generalnie szukam kogoś od serwisu na zegarek Tissot Heritage Navigator 160th Anniversary
e66ed66dbf6436ff585db7a33032dafc.jpg

Jeszcze nie był ma serwisie a zaczął się opóźniać i po nie całej dobie się zatrzymuje

6774ba73f94a5394d5280933656e1c5f.jpg
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: orient, zegarmistrz wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych