Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

promanski

Zegarek kieszonkowy co to za model ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Wpadł mi ostatnio taki zegarek. Nic o nim nie wiem. Czy może ktoś mi pomóc i napisać co to za firma model mechanizmu kiedy był produkowany z czego jest wykonana koperta. Jakieś zdjęcie w wersji nos. Bardzo będę wdzięczny za pomoc bo biorę chce się zabrać za reperacje a nie wiem co to ;)2f5b8e113a6b0d18f522ab2bad9bfaa9.jpgc1e7643837d5f17912d6d470746b437e.jpgd04050933b27644d1579f925d24080bf.jpgee4a21340d2d8281ea892b0f2f4314cc.jpg52eab125c9f7061c6375c970d16f245b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularny zegarek z początku XX w., jeden z produkowanych wtedy zegarków "dla ludu", ze słabym mechanizmem o wychwycie cylindrowym firmy AS, koperta wygląda na argental. Z powodu tego nie jest to zegarek kosztowny i poszukiwany przez kolekcjonerów.

 

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularny zegarek z początku XX w., jeden z produkowanych wtedy zegarków "dla ludu", ze słabym mechanizmem o wychwycie cylindrowym firmy AS, koperta wygląda na argental. Z powodu tego nie jest to zegarek kosztowny i poszukiwany przez kolekcjonerów.

 

 

Super dziękuję za informacje. Czy wiadomo jaka firma go produkowała ? Dodatkowo poszukuje koła wychwytowego i sprężyny czy ktoś może posiada coś takiego na stanie ?6e9db867ede20380b77946ee43ee4591.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.