Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hiiammaku

5 kopert jeden pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jest jakiś sposób żeby szybko i gładko przekładać moje ulubione koperty do jednego paska a konkretnie bransolety skórzanej grubej i szerokiej zależy mi na tym bo w tej akurat czuje się najlepiej a o tych rzeczach w ogóle nic nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to trzeba do kolegi Marka bo on ma szklaną kulę i przede wszystkim będzie w stanie odczytać o co chodzi w tym strumieniu świadomości nie pokazałeś co to za bransoleta jakie ma mocowanie na jakiej podstawie mamy ci pomóc skoro właściwie nie podałeś żadnych informacji ps tutaj masz kilka kropek i przecinków na zapas bo ci się chyba skończyły to nie wstyd pozdrawiam .............,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że się na tym w ogóle nie znam... ale super dzięki za wskazówki i odpowiedz typu „tak technicznie jest to możliwe ale musisz się dowiedzieć jakie masz mocowanie jakiego typu to bransoleta” widać ze nie tylko ja świadomość zgubiłem i jak już mówimy o .... i ,,,, to polecam spojrzeć na swoją wiadomosc a później pożyczać bo Tobie tez się chyba skończyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

No to sobie pogadali jak czekista z czekistą. :ph34r:

@Hiiammaku, do każdego zegarka ( koperty) powinieneś dokompletować jeden zestaw mocujący w postaci paska lub bransolety. Raczej nie jest praktykowane by jednym paskiem oblecieć kilka czasomierzy. Tyle jest ofert na forum od @eye_lip czy @bartekk i innych że do każdego zegara dobierzesz coś w swoim guście i upodobaniach. Jak się chcesz bawić w wymiany to spraw sobie przyrząd do zdejmowania pasków, bo nożem kuchennym porysujesz koperty :wacko:

Przykładowy link do przyrządu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/131499-przecena-parciaki-klamry-16-24mm-paski-silikonowe-20-24mm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest odpowiedz :) dziękuje bardzo :) to jednak zakupie jeszcze 4 takie same bransolety i poprzekładam :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

I to jest odpowiedz :) dziękuje bardzo :) to jednak zakupie jeszcze 4 takie same bransolety i poprzekładam :) dzięki

Takie same bransolety to bez sensu. Trzeba dywersyfikować paski i bransolety. W zależności od stroju, pory dnia i roku. No i oczywiscie w zależności od własnych potrzeb, upodobań i możliwości. Zwłaszcza finansowych :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.