Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcines

logo omegi na szkiełku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do bardziej doświadczonych Kolegów odnośnie logowanego szkła w zegarkach. Czy logowane szkło jest w każdej omedze? jeśli nie to w których modelach? czy to zależy od rodzaju szkła (hesalit/szafir).

 

pozdrawiam

Marcin


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest w roleksie, wiem że miałem takie logo w speedmasterze reduced na hesalitowym szkiełku. Znak omegi usytuowany na środku szkiełka.

 

czy każda omega posiada takie logo?


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Moonie jest, ale tylko z hesalitem. W innych modelach nie spotkałem się, ale też nie wszystkie współczesne Omegi miałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladna data poczatku logowania nie jest znana, przyjmuje sie ze to lata 50 ubieglego wieku .

Dzis nie we wszystkich modelach wystepuje, dodatkowo sama omega bywa ulozona rożnie :) , wszystko zalezy od zakładającego szkiełko :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladna data poczatku logowania nie jest znana, przyjmuje sie ze to lata 50 ubieglego wieku .

Dzis nie we wszystkich modelach wystepuje, dodatkowo sama omega bywa ulozona rożnie :) , wszystko zalezy od zakładającego szkiełko :)

 

W Moonie jest, ale tylko z hesalitem. W innych modelach nie spotkałem się, ale też nie wszystkie współczesne Omegi miałem ;)

 

dzięki za pomoc:)


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało w Omegach:

 

post-21240-0-19378000-1511305717_thumb.jpg

 

post-21240-0-56039600-1511305733.jpg

 

post-21240-0-54196700-1511305758_thumb.jpg


A tak np w Mido:

 

post-21240-0-73786400-1511306085_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.