Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SOAD

Unitra Warel - Poszukujemy posiadaczy i kolekcjonerów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Założyłem konto na tym forum specjalnie po informacje na temat Warela (model DW-2005). Niestety lata lecą, skupy i złomowiska skutecznie uszczuplają już niewielkie zapasy, tejże polskiej myśli czasomierniczej. Chciałbym na tym forum odnaleźć ludzi/posiadaczy Wareli, którzy posiadają też w swoich zbiorach zapasowe koperty, mechanizmy (uszkodzone też mogą być), stare instrukcje, poradniki itp. Jestem człowiekiem, który wyjątkowo nie toleruję internetu, nie mam fejsbuka, też niezbyt znam się na "szukaniu" informacji. Dlatego jeśli zdążyłem już coś/kogoś obrazić to sorry, ale na celu mam tylko to, co napisałem. Za kopertę w perfekcyjnym stanie jestem w stanie zapłacić jakieś 400zł, bransolety raczej nie uświadczę, ale mechanizmy sprzedają za 200zł, więc za oryginał mogę dać jakoś 350. Ceny podaję "na oko". Nie jestem zapalonym kolekcjonerem ani znawcą, lecz nie przeszkadza mi to w skompletowaniu części do dobrego (bo naszego) zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuć starsze wątki, a znajdziesz te informacje, a zakupy to nie w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do kilku ludzi ze starszych wątków, ale żadnej odpowiedzi. Napisałem tu, tylko by dać możliwość wszystkim, by przeczytali o sytuacji i mogli dać o sobie znać. Wszelkie handle i rzeczy niedozwolone - odbędą się na pw :) Uznałem, że więcej ludzi się odezwie tutaj, bo nie każdy ma plan sprzedaży/kupna. Może mieć po prostu informacje o znajomym czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dennyk
      Poszukuję fajnej koperty pod Unitasa 6498. Dla utrudnienia nie chińczyka
      Muszę pomieścić tarczę o średnicy 39 mm
       
      pozdrawiam
    • Przez Jorguś77
      Sprzedam zegarek Tissot PR516 
      Nakręcany, 
      Średnica bez koronki: 34 mm
      Na tarczy widać ile zegarek przeszedł, 
      Koperta w dużo ładniejszym stanie
      Szerokość paska : 18 mm
      Po przeglądzie u zegarmistrza
      stan 6,5/10 ze względu na tarczę 
      cena 449 złotych z wysyłką paczkomatem 






    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez marekzarski7
      BREITLING SUPEROCEAN 44 mm 2012 r,   ref C17391
       
      Kupiony przez grupę FB Breitling
       
       - fullset
       
      Mechanizm Breitling automat
       
      - koperta złoto/stal 
       
      STAN 9/10 
       
      Cena 17 000 zł (do negocjacji)
       
      Płatność - gotówka przy odbiorze
       
      Dostawa - najlepiej odbiór osobisty Białystok lub dojazd do 100 km
       
      Zdjęcia poniżej 
       
      Zapraszam do kontaktu - 533 764 999
      Marek 

















    • Przez Barop
      Witam serdecznie. Posiadam dwa zegarki, które mógłbym wymienić. Pierwszy z nich to Oris Aquis cal. 400 w rozmiarze 43.5mm. zegarek z mają b.r. kupiony w oficjalnwj dystrybucji Pl. Stan niemal idealny. Noszony z poszanowaniem. Nosiłem go głównie latem. Mógłbym go zamienić na Oris Pointer Date Cervo Violante z dopłatą oczywiście. Może być to również Tudor Royal 38mm w wersji niebieskiej, ewentualnie kolor łososiowy. Interesuje mnie tylko i wyłącznie świetny stan zegarka. Kolejnym zegarkiem jest Oris 65 w wersji 42mm. Zegarek z 2018r który nabyłem w ramach wymiany z forumowym kolega. Stan zegarka oceniam na b.dobry. Jest na prawidłowym chodzie. Szkło i bezel czyste, delikatne, mało widoczne rysy na bokach koperty. Bransa w stanie bdb. Znacznie porysowany dekiel. W zestawie pasek skórzany który niestety ale jest zniszczony. 65 mogę zamienić na pointera najlepiej na bransolecie, mile widziana wersja w kolorze bordowym. Może być też brąziak na bransolecie, ale rozważam też pasek, preferowana wersja brąziaka jest wersja zielona. Mogę też oddać dwa zegarki za jeden droższy. Zainteresowanym mogę podesłać wie ej fotek. Dodam, że jestem z Płocka, więc ewentualne wymianki można rozważyć w promieniu około 100km. Możliwa zamiana, moje dwa orisy na coś droższego. Najlepiej bez dopłaty z mojej strony. Spłukany jestem🤣
      Aquis 9000zł
      Oris 65 4000zł
      Ceny nie podlegają negocjacjom. 
      Pozdrawiam Piotrek.
       
       
       








       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.