Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jakubjakub

Zegarek na ślub/wesele...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Żeniem siem.

 

I tak siedzę i myślę, myślę i siedzę, jaki zegarek założyć na tę uroczystość. Wesele będzie w wielkiej drewnianej jakby altanie, klimat zdecydowanie stary. Broń Bóg pałacowy, kryształowe żyrandole itp. Do tej pory faworytem na tę noc był mój Tudor BBR. Ale bardziej wpadającym w klimat byłby np starszy Rolex Datejust

 

Jak i ktoś siedzi i się nudzi i ma jakiś pomysł/sugestie na przykładzie własnych przemyśleń to niech się wypowie. Przy okazji powstanie wartościowy wątek.

 

Pozdrawiam, Jakub

 

Np taki

9653373c1e1113d8fcff28b4300d2762.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


W nakręcanym codziennie zegarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

To czas , dzien dla Kogos Czegos co sie kocha, zaloznswoj najlepszy kochany zegarek i pozniej kiedy bedziesz go nosil przypomnij sobie ten dzien :’

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garnitur, koszulę, krawat itp. dobieraj stosownie do okazji. Żonę i zegarek wybierz ulubione, żeby mieć do końca życia  :) 


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Dokladnie :j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Pamiętaj, że do końca życia ten zegarek będzie Ci przypominał dzień, w którym utraciłeś wolność :huh:

Może NIC cennego nie zakładaj ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś stonowanego, adekwatnego w tematyce...

post-6402-0-06892000-1512217182.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Coś stonowanego, adekwatnego w tematyce...

W sumie, czego by nie włożył, będzie dobrze. :P

Dyskutować można po siedmiu latach, kiedy statystycznie pojawiają się pierwsze rysy na fundamentach małżeństwa. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Jeśli Rolex, to może Cellini... ;)

Wypożyczasz ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najbardziej pasowałby jakiś płaski z jasną tarczą i dwoma wskazówkami na czarnym delikatnym croco ale Ten vintydżowy DJ to też fajny, klimatyczny wybór. Tylko zmieniłbym mu pasek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

PAM 512 :wub:


No ale dobrze, tak zupełnie na serio. Ja zdecydowanie gdybym dysponował podobną kwotą wybrałbym Zenith'a Elite HW. Bez zastanowienia.

 

post-101536-0-07745200-1512299833_thumb.jpg

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!

KW.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro klimaty mają być "stare", to proponuję nietuzinkowo klasykę klasyk. Kamizelka, kieszonka, dewizka =]. W zakładanym przez Ciebie budżecie można spokojnie wejść do wagi ciężkiej, bo na Chrono znajdziesz VC, PP, L&S.

Sam do ślubu miałem Omegę Grand Prix po pradziadku i to tym milej, że przed ołtarz i na matury szli z nią mój dziadek i tata. Może koś powie, że mam trącący myszką gust muzealny i retro- skrzywienie, ale uważam, że kieszonka to najbardziej szykowny czasomierz jaki można mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na własnym ślubie Rolexa DJ w wersji 36mm i naprawdę prezentował się zacnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.