Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janek72

Renowacja tarczy zegarka Omega - proszę o pomoc (Wwa)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taką fajną Omegę "oldtimera", mechanicznie wszystko ok, ostatnio dałem ją na przegląd i konserwację, tylko denerwuje mnie to, że jak się patrzy na tarczę, to obrzeże ma inny odcień niż część środkowa, załączam zdjęcia. Zegarmistrz powiedział, że to ze starości i trzeba zrobić renowację tarczy. Ja nie wiem, bo się nie znam, który odcień jest prawidłowy, a który nie, bardzo proszę Was o namiar (Warszawa najlepiej) , wg Waszego doświadczenia, do fachowca, którego możecie polecić, który sobie z tym poradzi, to znaczy:

1. Zdekomponuje zegarek i mechanizm, aby dostać się do tej tarczy.

2. Zrobi tak z tarczą, to już jego sprawa, co, żeby kolor / odcień był taki sam na całej tarczy i efekt tej pracy był trwały.

3. Złoży wszystko z powrotem tak, aby wszystko działało tak, jak wcześniej.

 

Update : dziękuję za wskazówki i rady, skorzystałem ze wszystkich, ostatecznie tarcza wylądowała na Złotej, zobaczymy co to będzie, ale dopiero w 2018.

 

Pozdrawiam

Janek

 

post-49821-0-64226500-1512676401_thumb.jpg

post-49821-0-14159500-1512676416_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj drugiej tarczy

Napisz do dantor fhu

Szukaj tez na ebay


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Głowaccy, złota 62.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę wykop, ale bardzo jestem ciekawy efektu. Jak wyszło? Dałeś do Głowackich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.