Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pixxar

Zegarek damski do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znajoma chciałaby kupić sobie zegarek i po przejrzeniu kilkunastu ofert wpadł jej w oko taki oto "gaciowiec":

http://www.watchshop.pl/zegarki/dkny/damski/ny2171

 

Bardzo jej się podoba bransoleta, a cena 400 zł to raczej górny pułap.

Chciałem znaleźć coś w tym stylu od Casio lub Lorusa, ale nie trafiłem na model z podobną bransoletą.

 

Czy jest szansa na znalezienie czegoś w podobnym stylu i cenie, ale będącym wyrobem firmy zegarkowej?

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio na pewno nie ma takich bransolet. Lorusa też nie kojarzę. Jedynie Anne Klein, ale to już lepiej niech to DKNY bierze. Kojarzy mi się jeszcze Citizen EX1422-89E z innego wątku na forum, z tym typem bransoletki, ale on był droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio na pewno nie ma takich bransolet. Lorusa też nie kojarzę. Jedynie Anne Klein, ale to już lepiej niech to DKNY bierze. Kojarzy mi się jeszcze Citizen EX1422-89E z innego wątku na forum, z tym typem bransoletki, ale on był droższy.

Tak myślałem, że będzie kłopot ze znalezieniem porządnego odpowiednika. Ten Citizen jest fajny, ale niestety dwukrotnie droższy. Żeby nie ta bransoleta, to namówił bym ja na coś od Casio.

Niemniej, dzięki za pomoc.

 

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.