Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kwadrat1000

Breitling A25362

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc w rozpoznaniu czy zegarek jest autentyczny czy to zwykla replika. Moge go kupic od znajomego w bardzo rozsadnej cenie zegarek oczywiscie bez certyfikatow, wyglada na pierwszy rzut oka bardzo dobrze.

post-34665-0-73443700-1513294093_thumb.jpg

post-34665-0-33450100-1513294109_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda dobrze, wygląda na to czym jest, czyli bezwartościowy.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niiech pokaże dekiel i mechanizm. Ale raczej 99% falsyfikat jak to kiedyś jeden zegarmistrz ładnie ujął


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronomeler, klasyka.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę, że tak powiem przyganiać jak kocioł garnkowi, bo i sam potrafię marzenie o zegarku przez ,,ż" napisać, ale jak już tak robią, to mogli by chociaż w swoich chińskich krzaczkach opisać dekiel, uniknęli by literówek.

 

Ps, każdemu kto wykazuje zamiar czy cień chęci kupienia takiego czegoś, powinniśmy z wielkim zaangażowaniem zachęć do kupna czegoś prawdziwego, w cenie zbliżonej do tego na co miałby się ten ktoś naciągnąc. Jestem pewny, że wtedy powiększy się grono miłośników prawdziwości w naszej pasji


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ppszperac w czeluściach internetu i porównać zdjęcia


Longines Oposition, Tag Heuer Formula 1, Certina DS Podim 100m, Glashutte Spezimatic, Casio 6900 7ER, Omega SMP300 Chrono, Breitling Avenger Seawolf, Maurice Lacroix Pontos S, Alpina Alpiner 4 - Kukuczka
"Art. 54. Konstytucji RP: 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.