Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

" Lajki" , " reputacje"....

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy w takim razie na głos osoby kompetentnej.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy i wart tego aby znalazł się przy awatarze :)

Od razu widać co gość sobą reprezentuje, a tak to tylko widzę że administracja mnie docenia ilością ostrzeżeń :(

Jak bym miał pod awatarem kilka polubień to nie spinałbym się patrząc na moje "mandaty" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Jako osoba, która tych "lajków" zebrała całą furmankę, też jestem za tym, żeby coś w tym temacie zrobić. Mimo, że początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zmian w zakresie "lajków" czy "reputacji", to na ten moment, jako osoba, która pisze recenzje, radzi innym chciałbym, by powstał jakiś system, który będzie odzwierciedlał zaangażowanie w działalność forum m.in. po to, by nowi użytkownicy mieli trochę łatwiej w ustaleniu, do kogo mogą zwrócić się o pomoc. Reasumując, temat zdecydowanie do przemyślenia, a sam "system" do zmodyfikowania :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, przykladem innych platform by je zlikwidować ( czy my FB jestesmy?) zastępując lajka pod postem slowem " pomógł" , i by ilość sumaryczna tych plusów byla widoczna w profilu uzytkownika, tuz pod iloscia postów, widoczna w kazdym temacie.

Wtedy nowi i nie tylko widzą z kim maja do czynienia....

Oczywiscie z pominięciem mozliwosci dodania punktu " pomógł" w calym dziale po godzinach, tylko tematyczne wątki.

Co sądzicie?

 

Jestem za. To świetny pomysł.

 

Przyznaję sobie sam odznakę "złotego szpadla", ale pomyślałem, że należy przypomnieć o pomyśle.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbol uniesionego kciuka jest dużo starszy niż FB i inne tego typu pier.doły.

Mnie on zupełnie nie przeszkadza (może dlatego, że nie używam ww.)

Zatem wystarczy podliczyć wszystkie kciuku i dodać w profilu, jeżeli musimy.

 

PS. Yoda, to Twoja święta wojna chyba! Nie odpuszczasz :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dziwi mnie stanowisko dyrekcji. Takim problemem jest zmiana systemu nagradzania użytkowników, z nic niewnoszącej zielonej łapki, na punkt "pomógł" ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakie uwagi? :)

 

Miło by było jak już zabraleś głos byś wyjaśnił czemu służy tzw reputacja i lajki?

Myślę że sporo osób jest zainteresowanych.

 

Reputacja może służyć np. temu, żebym Ci ją mógł, Marek, z kilkoma "życzliwymi", zaniżyć, klikając minimalną. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

90 % łapek jest za takie bzdury że szkoda gadać i brać je na poważnie jako jakąś reputację  -_-

 

Łapki ujemne są tak potrzebne jak te dodatnie - gdyby minusy weszły, to wielu by się zdziwiło jak są na forum odbierani więc lepiej niech zostanie jak jest

 

Wielu żyje dla tych łapek - ilość postów i łapek

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie zrozumiałeś, chodzi o likwidację lajków, a o dodanie opcji "pomógł" pod avatarem


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie zrozumiałeś, chodzi o likwidację lajków, a o dodanie opcji "pomógł" pod avatarem

 

A silnik na to pozwala?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie pozwalał @DawPi by to z pewnością już napisał.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik obecnych łapek pod awatarem? Można dodać.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli technicznie możliwe, dziękuję za szybką reakcję Dawidzie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik obecnych łapek pod awatarem? Można dodać.

 

Dziękuję za informację. A czy obecny silnik pozwala na wprowadzenie jakiegoś sensownego systemu powiadomień?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was przejmuje się tym, że oponent w rozmowach w toku otrzymał więcej łapek od Ciebie? Żenuła...;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was przejmuje się tym, że oponent w rozmowach w toku otrzymał więcej łapek od Ciebie? Żenuła... ;)

Mario, o czym Ty piszesz?

Przeczytaj o co chodzi, a potem ustosunkuj się do tego :)

Najlepiej post Rafała, może zajarzysz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mario, o czym Ty piszesz?

Przeczytaj o co chodzi, a potem ustosunkuj się do tego :)

Najlepiej post Rafała, może zajarzysz :P

Jeżeli komuś podoba się zaprezentowany zegarek, przytoczona wypowiedź lub wklejony żart, to daje łapkę? Tyle...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was przejmuje się tym, że oponent w rozmowach w toku otrzymał więcej łapek od Ciebie? Żenuła...;)

  

Jeżeli komuś podoba się zaprezentowany zegarek, przytoczona wypowiedź lub wklejony żart, to daje łapkę? Tyle...

Mariusz, u Ciebie też pada?

To pytanie ma tyle wspólnego z tematem co Twoje posty.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was przejmuje się tym, że oponent w rozmowach w toku otrzymał więcej łapek od Ciebie? Żenuła... ;)

To nie chodzi o przejmowanie się ile kto otrzymał "łapek" w górę, tylko o stworzenie sensownego systemu, na podstawie którego można by zweryfikować reputację danego użytkownika, to jaki jest jego merytoryczny wkład w forum. Podkreślę, że chodzi o realną pomoc w postaci napisanych recenzji, rzeczowych odpowiedzi na zadane przez mniej obeznanych w pewnych kwestiach użytkowników pytania, pomoc w kwestiach technicznych itp.

 

Tymczasem mamy sytuację, w której ktoś robi zdjęcia zegarka na nadgarstku, dorysowuje w paincie konia na białym tle i reputacja jego postu jest na szesnastym miejscu, pozostawiając w tyle pozostałe 2mln postów napisane przez prawie 67 tysięcy użytkowników tego forum  ;) (denver47, sorry, doceniam poczucie humoru, ale zgodzisz się chyba, że Twój "kuń" nie jest aż tak dobry ;) ).

 

Łapki nie są takim złym rozwiązaniem, lecz nazbyt uniwersalnym i przy tym mało wiarygodnym. Mogą służyć co najwyżej do "lubienia", niestety z powodzeniem mogą również wspierać zawiązywanie się TWA, które z kolei nie wpływają zbyt pozytywnie na profesjonalizm forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Mariusz, u Ciebie też pada?

To pytanie ma tyle wspólnego z tematem co Twoje posty.

 

Ale nie wywołują burzy :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca

I Seneka by tego lepiej nie ujął :)

Ale nie wywołują burzy :)

Lepiej iść w burzy niż trzymać głowę w piasku.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@clusca

I Seneka by tego lepiej nie ujął :)

 

Lepiej iść w burzy niż trzymać głowę w piasku.

 

Marku,

jak chcesz być na szpicy, to musisz się liczyć z tym, że raz po raz piorun w Ciebie pierdalnie ;)  

 

Ja nie mam takich aspiracji na tym Forum. Nie znaczy to, że wypinam d*pę na wszystko (styl na strusia) :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, masz coś do powiedzenia w omawianej kwestii, napisz, potrzebujesz rozrywki?, jest tyle innych tematów na forum..

Będę wdzięczny za zaniechanie prób rozmycia omawianych spraw.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam przeszkadzają te "łapki"? Nie mówią o postach, które mają największą wartość merytoryczną (bo kto to ma ocenić), ale informują o tym: kto zgadza się z daną kwestią/podoba mu się coś/myśli podobnie...jest to często możliwość napisania, tak nielubianego przez niektórych, "graty", "super sikor", etc.

Są jeszcze punkty reputacji w profilu, które niektórym służą do zaniżenia reputacji, prawda?

 

Poza tym, po co te punkty w stylu "pomógł", jak za dwa tygodnie znowu ktoś się obrazi na forum i na cały świat, i będzie odchodził i rzucał to wszystko w cholerę? Jak powróci to mu te punkty przepisywać, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku,

rozumiem, że jak jest po "markowemu" to można pisać. Jak ma się inne zdanie to wypad z baru <_<

 

Już mnie tu nie ma... :(

 

Ps. 

W ten sposób będziesz za chwilę prowadził tę dyskusję do lustra. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.