Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam proste pytanie, nie mam zbyt wiele do czynienia z komputerami i czy ktoś mógłby mi w prosty sposób wytłumaczyć jak wstawić zdjęcie w poście? Dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam proste pytanie, nie mam zbyt wiele do czynienia z komputerami i czy ktoś mógłby mi w prosty sposób wytłumaczyć jak wstawić zdjęcie w poście? Dziękuje za pomoc

 

Obrazowo 

najpierw pierwsze zdjęcie - kliknij w okienko WIĘCEJ OPCJI

potem drugie zdjęcie DODAJ PLIK - tylko jak dodasz zdjęcia to musisz dodać tekst choćby kropkę 

post-68206-0-31438100-1513972007_thumb.jpg

post-68206-0-04970700-1513972015_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Mam proste pytanie, nie mam zbyt wiele do czynienia z komputerami i czy ktoś mógłby mi w prosty sposób wytłumaczyć jak wstawić zdjęcie w poście? Dziękuje za pomoc

Druga opcja to kiedy masz zdjęcie wgrane na jakiś "wieszak" pokroju Imgur czy Fotosik. Kopiujesz link do zdjęcia, i wpisujesz w pole dialogowe postu następująco: otwierasz nawias prostokątny, piszesz img=wklejasz link, zamykasz nawias prostokątny. I już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.