Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zenith cal. 2572 PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamillos13

Kamillos13
  • Nowy Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 13:07

Jak na Zenitha wydaje się dobra cena, nie mam pojęcia co do oryginalności i czy coś było tworzone przy tym zegarku.
Blisko mnie , mógłbym obejrzeć

https://www.olx.pl/o...html#01903f6c0e
  • 0

#2 gumiok

gumiok
  • Nowy Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 13:26

gdyby cena była bez 1 z przodu to faktycznie okazja a tak.......

• 0

#3 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 8283 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 14:08

gdyby cena była bez 1 z przodu to faktycznie okazja a tak.......

Taki Zenith za 850zł ?  :lol:  :lol:  no tak masz rację wtedy to by była okazja roku 

Jak na Zenitha wydaje się dobra cena, nie mam pojęcia co do oryginalności i czy coś było tworzone przy tym zegarku.
Blisko mnie , mógłbym obejrzeć

https://www.olx.pl/o...html#01903f6c0e

Jak masz okazję zobaczyć na żywo i odebrać to bierz - potargować się zawsze warto ale jak nie opuści a Tobie zależy to bym brał 

• 0

#4 hrabia

hrabia
  • Użytkownik
  • 3093 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 16:16

Heh, za osiem i pół stówy to by było darmo, prawda. Tarcza super zachowana. Ciekawe, czy koperta miała jakieś zabiegi, ale jeśli nawet, to nie mogły być brutalne. Zegarek jest oryginalny i w świetnym stanie, więc nie może być tani. Potargowanie się oczywiście nie zaszkodzi, myślę, że coś się da urwać, ale za tysiaka to go raczej człowiek nie puści. No i też radziłbym obejrzeć na żywo. Ten zegarek jest mały, ma na dodatek delikatną kopertę. Nie każdemu takie coś się podoba, na większej łapie może wyglądać kiepsko.

• 0

#5 gumiok

gumiok
  • Nowy Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 21:50

Taki Zenith za 850zł ?  :lol:  :lol:  no tak masz rację wtedy to by była okazja roku 

Podobny kupiłem w zeszłym roku za 950zł i bez żadnej napinki i ekscytacji więc coś chyba mocno wyolbrzymiona sprawa, albo kolega sprzedaje.  ;)

TOM9910
Album: zenit
7 grafiki
0 Komentarze

Użytkownik gumiok edytował ten post 23 grudzień 2017 - 22:13

• 0

#6 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 8283 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:28

Podobny kupiłem w zeszłym roku za 950zł i bez żadnej napinki i ekscytacji więc coś chyba mocno wyolbrzymiona sprawa, albo kolega sprzedaje;)

Ładny gratuluję stanu i ceny (okazyjna) 

Ja bym  tak tanio nie sprzedał w takim stanie 

• 0

#7 hrabia

hrabia
  • Użytkownik
  • 3093 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:29

Tanio kupiłeś :). Takie stany - z tego co patrzyłem, a obserwuję tę markę co jakiś czas - z reguły chodzą powyżej tysiaka.

• 0

#8 elmiro

elmiro
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 20:18

Witam.

Je też szukam jakiegoś starego Kruka z naciągiem mechanicznym lub automatycznym w bardzo dobrym stanie za rozsądną kwotę i też trafiłem na to ogłoszenie z OLX.

Mnie tylko ciekawią pozostałe ogłoszenia tego Pana na OLX, posiada on nieraz kilkanaście ofert i każdy oferowany przez niego zegarek jest NOS

Tu wszystkie ogłoszenia tego jegomościa:

https://www.olx.pl/o...zytkownik/pNVn/

Zegarki mające 50 czy 70 lat wyglądają lepiej niż moje kilkuletnie, no chociaż ja swoje zegarki noszę na ręku a nie w ręku, ale to już inna inszość.

Nawet nie chciało mi się pisać w sprawie tych niektórych rodzynków ponieważ jestem przekonany, że każdy jest "Refurbished"

• 0

#9 hrabia

hrabia
  • Użytkownik
  • 3093 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 21:59

No część malowanki, paskudne dosyć. I sporo ostrych polerek. Ten z tego wątku wygląda jednak dobrze, najlepiej z tego zestawu.

• 0

#10 diablo_vt

diablo_vt
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 luty 2018 - 23:48

Mam pytanie odnośnie zegarka który ten sprzedawca wstawił później niż ostatnia wypowiedź.

Chodzi dokładnie o ten https://www.olx.pl/o...html#b12501d1e1

Czy tarcza była malowana?

Trochę denerwujące jest to że sprzedający piszę że zegarek oryginalny a pasek, szkiełko,koronka są nowe a reszta polerowana..

Sam model zegarka bardzo mi się podoba. Nie wiem czy zastanawiać się nad kupnem.

• 0

#11 Andrzej1

Andrzej1
  • Nowy Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 11 luty 2018 - 10:39

Znajomy kupował u tego sprzedawcy. 

Warto podjechać i zobaczyć na miejscu ponieważ posiada on zegarki w bardzo dobrym oryginalnym stanie i przystępnej cenie ale są też takie, na które nie warto zwracać uwagi ( przygotowane na sprzedaż, mega polerka, malowana tarcza).

Znajomy akurat trafił bardzo dobry egzemplarz ale widział też pozostałe zegarki i były tam różne egzemplarze 

• 0

#12 hrabia

hrabia
  • Użytkownik
  • 3093 postów

Napisano 11 luty 2018 - 13:39

Ostro spolerowany, tarczy po takich zdjęciach się nie oceni. Tak czy inaczej: 1800....

• 0

#13 diablo_vt

diablo_vt
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2018 - 18:25

To i tak mniej niż mój drugi faworyt

http://allegro.pl/ze...7102207891.html

Niestety za daleko mam żeby jechać w ciemno.

• 0

#14 hrabia

hrabia
  • Użytkownik
  • 3093 postów

Napisano 12 luty 2018 - 21:52

Złoty fajny. A cena z kosmosu.

• 0

#15 Andrzej1

Andrzej1
  • Nowy Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 12 luty 2018 - 22:25

W "18" -jak dla mnie super.  34 mm czyli nie najmniejszy a cena ? każdy oceni wg siebie - Zenith, Au 18 karat, stan ogólny - zawsze  można próbować negocjować. Raz kupiłem u tego sprzedawcy, nie oglądałem wcześniej ( w ciemno ) i było ok.

• 0

#16 Etin

Etin
  • Nowy Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 13 luty 2018 - 14:40

Złoty fajny. A cena z kosmosu.

. A za ile ty byś sprzedał takiego Zenitha za 2k ? Według mnie za taki stan cena jest Ok.
  • 0

#17 hrabia

hrabia
  • Użytkownik
  • 3093 postów

Napisano 13 luty 2018 - 21:26

Co tu dużo mówić... Jak się za te cztery kafle z hakiem sprzeda, to znaczy, że masz rację, a ja się mylę.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych