Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kamillos13

Zenith cal. 2572 PC

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby cena była bez 1 z przodu to faktycznie okazja a tak.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby cena była bez 1 z przodu to faktycznie okazja a tak.......

 

Taki Zenith za 850zł ?  :lol:  :lol:  no tak masz rację wtedy to by była okazja roku 

 

 

Jak na Zenitha wydaje się dobra cena, nie mam pojęcia co do oryginalności i czy coś było tworzone przy tym zegarku.

Blisko mnie , mógłbym obejrzeć

 

https://www.olx.pl/oferta/idealny-zegarek-zenith-automatic-oryginalny-stan-gwarancja-jak-omega-CID87-IDq9z8z.html#01903f6c0e

 

Jak masz okazję zobaczyć na żywo i odebrać to bierz - potargować się zawsze warto ale jak nie opuści a Tobie zależy to bym brał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, za osiem i pół stówy to by było darmo, prawda. Tarcza super zachowana. Ciekawe, czy koperta miała jakieś zabiegi, ale jeśli nawet, to nie mogły być brutalne. Zegarek jest oryginalny i w świetnym stanie, więc nie może być tani. Potargowanie się oczywiście nie zaszkodzi, myślę, że coś się da urwać, ale za tysiaka to go raczej człowiek nie puści. No i też radziłbym obejrzeć na żywo. Ten zegarek jest mały, ma na dodatek delikatną kopertę. Nie każdemu takie coś się podoba, na większej łapie może wyglądać kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Zenith za 850zł ?  :lol:  :lol:  no tak masz rację wtedy to by była okazja roku 

 

 

 

Podobny kupiłem w zeszłym roku za 950zł i bez żadnej napinki i ekscytacji więc coś chyba mocno wyolbrzymiona sprawa, albo kolega sprzedaje.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny kupiłem w zeszłym roku za 950zł i bez żadnej napinki i ekscytacji więc coś chyba mocno wyolbrzymiona sprawa, albo kolega sprzedaje;)

Ładny gratuluję stanu i ceny (okazyjna) 

Ja bym  tak tanio nie sprzedał w takim stanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio kupiłeś :). Takie stany - z tego co patrzyłem, a obserwuję tę markę co jakiś czas - z reguły chodzą powyżej tysiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Je też szukam jakiegoś starego Kruka z naciągiem mechanicznym lub automatycznym w bardzo dobrym stanie za rozsądną kwotę i też trafiłem na to ogłoszenie z OLX.

Mnie tylko ciekawią pozostałe ogłoszenia tego Pana na OLX, posiada on nieraz kilkanaście ofert i każdy oferowany przez niego zegarek jest NOS

 

Tu wszystkie ogłoszenia tego jegomościa:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/pNVn/

 

Zegarki mające 50 czy 70 lat wyglądają lepiej niż moje kilkuletnie, no chociaż ja swoje zegarki noszę na ręku a nie w ręku, ale to już inna inszość.

Nawet nie chciało mi się pisać w sprawie tych niektórych rodzynków ponieważ jestem przekonany, że każdy jest "Refurbished"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No część malowanki, paskudne dosyć. I sporo ostrych polerek. Ten z tego wątku wygląda jednak dobrze, najlepiej z tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo_vt

Mam pytanie odnośnie zegarka który ten sprzedawca wstawił później niż ostatnia wypowiedź.

Chodzi dokładnie o ten https://www.olx.pl/oferta/xl-zegarek-zenith-cla-2542-z-lat-60-mechaniczny-serwisowany-jak-omega-CID87-IDqV99L.html#b12501d1e1

Czy tarcza była malowana?

Trochę denerwujące jest to że sprzedający piszę że zegarek oryginalny a pasek, szkiełko,koronka są nowe a reszta polerowana..

Sam model zegarka bardzo mi się podoba. Nie wiem czy zastanawiać się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupował u tego sprzedawcy. 

Warto podjechać i zobaczyć na miejscu ponieważ posiada on zegarki w bardzo dobrym oryginalnym stanie i przystępnej cenie ale są też takie, na które nie warto zwracać uwagi ( przygotowane na sprzedaż, mega polerka, malowana tarcza).

Znajomy akurat trafił bardzo dobry egzemplarz ale widział też pozostałe zegarki i były tam różne egzemplarze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro spolerowany, tarczy po takich zdjęciach się nie oceni. Tak czy inaczej: 1800....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "18" -jak dla mnie super.  34 mm czyli nie najmniejszy a cena ? każdy oceni wg siebie - Zenith, Au 18 karat, stan ogólny - zawsze  można próbować negocjować. Raz kupiłem u tego sprzedawcy, nie oglądałem wcześniej ( w ciemno ) i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty fajny. A cena z kosmosu.

. A za ile ty byś sprzedał takiego Zenitha za 2k ? Według mnie za taki stan cena jest Ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić... Jak się za te cztery kafle z hakiem sprzeda, to znaczy, że masz rację, a ja się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.