Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kowalsulik1

Dutyfreeisland zakup

Rekomendowane odpowiedzi

A na tej stronie to można zakupić 100 procentach orgin

Bez ryzyka. Kupiłem u nich 2 zegarki Citizena - oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hasło 6WDAY - 6% rabatu na damskie zegarki na duty do 10.03.2018 .

Przeczytałeś temat ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją 

Formalnie jest na rok. W praktyce raczej trzeba wierzyć w technologie i niezawodność ulubionych firm. Poważnie mówiąc wysyłka do DF chyba na nasz koszt. Najlepiej wyślij zapytanie na stronie DF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek ma status *out of stock*, to czy jest szansa, że będzie z powrotem? Jeśli tak, długo czekaliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek ma status *out of stock*, to czy jest szansa, że będzie z powrotem? Jeśli tak, długo czekaliscie?

Może już nigdy nie wrócić, od nich i dostawców zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek ma status *out of stock*, to czy jest szansa, że będzie z powrotem? Jeśli tak, długo czekaliscie?

Ja najdłużej chyba rok, więc opłaca się ustawić powiadomienie, zwłaszcza, że niektóre modele szybko znikają. 

Ale oczywiście jak trafnie stwierdził kolega PiotrX, niektóre pewnie już nigdy nie wrócą. Ja mam nastawione najstarsze powiadomienie sprzed dwóch lat  :D .

Pewnie kiedyś zrobią porządek i poczyszczą stronę z Zombi, pamiętam taką akcję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś dostać zegarek inny niż zamówiony? Mnie to właśnie spotkało.. Kupiłem 2 zegarki Citizena, jeden dla żony dotarł właściwy, a ja dostałem at9031-52L zamiast at9039-51L. W całym procesie jest mowa o tym drugim, zamawiałem z europejskiego magazynu w Anglii (10 dni od zakupu), więc może to pakujący się pomylili. Czy może wciskają podobne jak nie mają właściwego? W Hong Kongu noc, więc jeszcze się nie kontaktowałem. W faq jest nawet pytanie o to i zachęcają do kontaktu, ktoś miał już taką sytuację? Jakieś rady? A może ktoś chce go szybko odkupić po cenie? :) pozwoli mi to szybciej zamówić właściwy zegarek (chyba ze znowu nie ten dadzą)..

Edytowane przez Jansen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz emaila do duty.

Wyglada na zwykła pomyłkę. Jeżeli by nie mieli zegarka nie było by go na stanie na stronie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy przytrafiło się komuś opodatkowanie/oclenie przy zakupie z Dutyfreeisland ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś zamawiał ostatnio z DFI? 

Zamówiłem jeszcze w czerwcu mając nadzieję, że zdążę przed zmianami w podatkach od lipca, ale już podczas składania zamówień potwierdziłem, że zgadzam się na opóźnienia w związku z pandemią, ale teraz to opóźnienie jest bardzo duże

 

Data Opis
2021-06-18 15:17 Nadanie
2021-07-05 14:01 Wysłanie przesyłki z kraju nadania [HONG KONG INTL MAIL CENTRE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jarek T napisał(-a):

Witam.

Czy ktoś zamawiał ostatnio z DFI? 

Zamówiłem jeszcze w czerwcu mając nadzieję, że zdążę przed zmianami w podatkach od lipca, ale już podczas składania zamówień potwierdziłem, że zgadzam się na opóźnienia w związku z pandemią, ale teraz to opóźnienie jest bardzo duże

 

Data Opis
2021-06-18 15:17 Nadanie
2021-07-05 14:01 Wysłanie przesyłki z kraju nadania [HONG KONG INTL MAIL CENTRE]

zamawieałem ale około dwóch lat temu. Zegar miałem po tygodniu. Reklamuj jak możesz,..........

a tak ogólnie, to nie ma tragedii z czasem dostawy, poczekaj jeszcze i napisz jak dostaniesz paczkę, zobaczymy po jakim czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2021 o 11:05, KobyS0 napisał(-a):

zamawieałem ale około dwóch lat temu. Zegar miałem po tygodniu. Reklamuj jak możesz,..........

a tak ogólnie, to nie ma tragedii z czasem dostawy, poczekaj jeszcze i napisz jak dostaniesz paczkę, zobaczymy po jakim czasie 

Wreszcie dostałem paczkę. 

Wcześniej interweniowałem w DFI oraz w PayPal. Oni podobno kontaktowali się z pocztą z Hongkongu i pocztą polską. Na szczęście po 3,5 miesiącach zegarek jest u mnie. 

Na plus, że listonosz przyszedł bez zapowiedzi i mu zapłaciłem opłaty celnoskarbowe, ale od zaniżonej kwoty 🙂

Na minus, że coś mi się pomyliło i myślałem, że zamówiłem Tritona z rezerwą chodu, a przyszedł bez rezerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to SUPER, 100 lat czekanie, ale ciekawe czy było warto, dawaj foto !!! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, KobyS0 napisał(-a):

no to SUPER, 100 lat czekanie, ale ciekawe czy było warto, dawaj foto !!! :) 

 

IMG_20210929_184923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopię nieco, jakby już nie było tego sklepu ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.