Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarski

Citizen automatic proszę o info rok produkcji

Rekomendowane odpowiedzi

Bo po numerach z tyłu zegarka nie znalazłem. Wyszukalo tylko gn-4-s chodź jest tam więcej liczb. Z przodu poniżej orła z 7 jest 8200. Na mechanizmie pisze tylko 21 jewels citizen automatic japan.jakoś nie mogę wrzulic zdj z mechanizmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie spotkałem się z taką tarczą. Zegarek wyprodukowany najprawdopodobniej w latach 80. na rynek arabski.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datownik jest po angielsku. Na zdj wlasnie widac arabski napis na dacie ale pobprzejsciu wszystkich dni tyg sie wlacza a potem normalnie po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie wlasnie czy go sprzedac czy odnowic. Jest sprawny nechanicznie dobrze pokauje czas calkiem ciekawie wyglada. Jakby byl to jakis rzadki model to go zostawie dlatego chcialbym sie cos o nim diwiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.