Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sksz

Budżetowy "reverse panda"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Od dłuższego czasu przeglądam zarówno forum i dział sprzedam jak i inne strony w poszukiwaniu zegarka zbliżonego wyglądem do Omegi z tarczą w stylu reverse panda.

 

Tak jak w temacie wolałbym jakiś budżetowy automat do 1k. Znalazlem co prawda markę "Alpha", jednak opinie były dość nieprzychylne i w dodatku logo na tarczach wygląda dość ordynarnie.

 

Może komuś z Was wpadło coś podobnego do oka, kiedyś, gdzieś.

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupisz Omegę, albo oryginalną "podróbę":) czyli zegarek, który i tak będzie składał się ze szwajcara zbudowanego z chinola. Ewentualnie popatrz za Japończykiem - cena wyższa  niż zakładasz.

Alpha w chwili obecnej ma raczej dobą opinię, choć logo moim zdaniem nieładne.  Spójrz na dział "chińskie" - nie miałem jeszcze "chińczyka", ale zamierzam kupić 1963 vintage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli coś takiego? Niestety to nie jest automat.

post-76033-0-05482800-1514531310_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli coś takiego? Niestety to nie jest automat.

Masz rację, że nie automat - nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o to, że chinol nie musi być koniecznie zły, może być też "ładny" - ciekawy.

szykuje się na takiego jak pokazałeś, tylko że z innym logo - klasyczny Seagull.

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie mnożyć tematów skorzystam z istniejącego.;) Mogę prosić o aktualne propozycje budżetowych "pand"? Eco/solar/automat do 1K.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Np. taki Orient (WV0041TX). b220a4b20a03853a.jpg

Spokojnie do kupienia w założonym budżecie do 1000. Solar i płynąca sekunda chronografu.

 

Na mniejsze nadgarstki Dan Henry 1964, bo średnica koperty to 38. Kilka wersji kolorystycznych do wyboru, ciekawa bransoleta i dobra jakość wykonania. Też mieści się w budżecie, a można kupić prosto od producenta. Szybka wysyłka z UE. Link do strony: https://danhenrywatches.com/products/1964-gran-turismo-chronograph

Edytowane przez jakub_sl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.