Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaroslaw Jerry Esowy

Gdzie najlepiej kupic OS

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na Creation sprawdzałem i nie ma tego modelu, są jakieś z pozłacaną kopertą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie się wyprzedały. W ostatnim tygodniu 3 sztuki zawitały na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie się wyprzedały. W ostatnim tygodniu 3 sztuki zawitały na forum

Nigdy szczęście  :(

Jakby się komuś już znudził taki OS, to ja chętnie przygarnę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez przesylke DHL to sie przekonasz :)

 

Chodzi mi o to, że nie zawsze DHL nabiera się na deklarowaną wartość przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno. Jak wygląda gwarancja zegarków OS sprowadzonych z na przykład Japonii. Czy są one na gwarancji respektowane przez serwisy Orienta w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że nie zawsze DHL nabiera się na deklarowaną wartość przesyłki.

To na podstawie czego sobie wylicza skoro załączona jest faktura na daną kwotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chyba 2 przypadki, że wypytywali już chwilę po nadaniu przesyłki przez CW co jest w środku itd. i nie obchodziła ich deklaracja z paczki. No, ale to 2 na nie wiem ile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na podstawie czego sobie wylicza skoro załączona jest faktura na daną kwotę?

 

Nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś zegarek na CW i dostałeś wydrukowaną fakturę na pełną kwotę zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy tak. 60, 60 i 80 EUR. Zawartość: measuring instrument (Japan). Od tego DHL naliczał VAT 23%. Zakup via eBay. Za każdym razem oryginalne pudło w komplecie. 2x kupiony OS. 1x Hamilton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie, a w środku miałeś fakturę na kwotę np. 500€ za hamiltona? Bo wy piszecie o deklarowanej wartości przesyłki, a ja o dowodzie zakupu na pełną kwotę z PayPal. Moim zdaniem takie faktury nie ma w paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - tylko deklarowana przez CW. Wspominales wcześniej, że nie zawsze DHL się nabiera, skoro nie ma innego kwitu to na podstawie czego miałby wyliczyć większy VAT jak ma tylko deklaracje wartości CW? Miałeś przypadek z CW, że w środku była prawdziwa kwota, przez DHL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Grabb napisał, że opłaty przy zegarku z CW wynosiły 70 PLN i napisał to w taki sposób, że ktoś kto nie ma o tym większego pojęcia mógłby pomyśleć, że te opłaty zawsze są tak niskie.

Ja temu zaprzeczyłem i zaczęła się dyskusja. Czarno na białym deklarujesz tutaj, że CW załącza fakturę do paczki:

 

To na podstawie czego sobie wylicza skoro załączona jest faktura na daną kwotę?

 

po czym jednak stwierdzasz, że nie: 

 

No i świetnie, a w środku miałeś fakturę na kwotę np. 500€ za hamiltona? 

 

 

Nie

 

przy okazji, Krygo też twierdzi, że CW dołącza fakturę do paczki: 
 

 

Jest...


Oczywiści CW nie załącza faktury do paczki.

 

Miałeś przypadek z CW, że w środku była prawdziwa kwota, przez DHL?

Nie.

 

skoro nie ma innego kwitu to na podstawie czego miałby wyliczyć większy VAT jak ma tylko deklaracje wartości CW?

Tu odpowiada ci Krygo:
 

 

Miałem chyba 2 przypadki, że wypytywali już chwilę po nadaniu przesyłki przez CW co jest w środku itd. i nie obchodziła ich deklaracja z paczki. No, ale to 2 na nie wiem ile...


Mam nadzieję, że już wszystko jest jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegapiłem odpowiedź krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile chodziły na Creation, jeśli mogę wiedzieć?

Po dzisiejszym kursie 1360zł na okrągło + opłaty, tylko pytanie ile z tych opłat wyjdzie i czy ta strona jest sprawdzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po ile była ta wersja, ale pozłacane są po ok. 330 USD. Opłaty, to 23% VAT i cło, ale to już niewiele. W watches88 przesyłka chyba nie jest darmowa, więc dodatkowy koszt. Jakby nie patrzeć, jak trafisz na cło, to wyjdzie więcej niż 1500 PLN.

Co do samego sklepu, to nie wiem czy sprawdzony, czy nie, ale gdzieś w necie czytałem, że było kilka osób zadowolonych (ale ręki nie dam sobie uciąć ;) ).

 

@denver47

Gdzie Ci się udało kupić WZ0341EL za 900 stówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na rakuten. Zapkacilem vat w pl ale ... odzyskalem jego czesc jako taxfree u sprzedajacego. Jesli kupujecie i wiecie ze bedzie vat to pytajcie o miejscowy podatek. Dzieki temu po pierwsze zaplacicie mniej na starcie ( w Japonii bodaj 8%) a po drugie bedzie tez mniejszy vat na cle.

Nie wiem, po ile była ta wersja, ale pozłacane są po ok. 330 USD. Opłaty, to 23% VAT i cło, ale to już niewiele. W watches88 przesyłka chyba nie jest darmowa, więc dodatkowy koszt. Jakby nie patrzeć, jak trafisz na cło, to wyjdzie więcej niż 1500 PLN.

Co do samego sklepu, to nie wiem czy sprawdzony, czy nie, ale gdzieś w necie czytałem, że było kilka osób zadowolonych (ale ręki nie dam sobie uciąć ;) ).

 

@denver47

Gdzie Ci się udało kupić WZ0341EL za 900 stówek?

Pewnie kupil na ebayu z kodem promocyjnym - 50€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po ile była ta wersja, ale pozłacane są po ok. 330 USD. Opłaty, to 23% VAT i cło, ale to już niewiele. W watches88 przesyłka chyba nie jest darmowa, więc dodatkowy koszt. Jakby nie patrzeć, jak trafisz na cło, to wyjdzie więcej niż 1500 PLN.

Co do samego sklepu, to nie wiem czy sprawdzony, czy nie, ale gdzieś w necie czytałem, że było kilka osób zadowolonych (ale ręki nie dam sobie uciąć ;) ).

 

@denver47

Gdzie Ci się udało kupić WZ0341EL za 900 stówek?

Zamknę się z tym VAT-em i cłem przy 1750-1800. Wole poczekać, może się trafi jakaś spoko obcenka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

creationwatches + rabat eBay + zaniżenie wartości przesyłki przez CW (zrobili to sami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na rakuten. Zapkacilem vat w pl ale ... odzyskalem jego czesc jako taxfree u sprzedajacego. Jesli kupujecie i wiecie ze bedzie vat to pytajcie o miejscowy podatek. Dzieki temu po pierwsze zaplacicie mniej na starcie ( w Japonii bodaj 8%) a po drugie bedzie tez mniejszy vat na cle.

 

Jaroslaw

 

Czy możesz dokładnie wytłumaczyć jak kupujac na Rakuten global można kupić taniej o te 8%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na rakuten. Zapkacilem vat w pl ale ... odzyskalem jego czesc jako taxfree u sprzedajacego. Jesli kupujecie i wiecie ze bedzie vat to pytajcie o miejscowy podatek. Dzieki temu po pierwsze zaplacicie mniej na starcie ( w Japonii bodaj 8%) a po drugie bedzie tez mniejszy vat na cle.

 

Jaroslaw

 

Czy możesz dokładnie wytłumaczyć jak kupujac na Rakuten global można kupić taniej o te 8%

Pytasz sprzedajacego cy VAT jest included i przy pozytywnej odpowiedzi proszisz o jego odzyskanie - taxfree. Ja zorientowalem sie po przyjsciu zegarka i zwrocili mi na konto paypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.