Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Buczo

TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądam się tej aukcji. Co sądzicie o tym zegarku? Oryginał, nie majstrowany? Niepokoi mnie kropka na bezelu na godzinie 12. Nie jest chyba idealnie wycentrowana. Czy ten model miał ponadto takie pudła w zestawie jak na zdjęciu?

 

http://allegro.pl/tag-hauer-200-m-professional-red-100-oryg-box-bcm-i7100360018.html#thumb/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na starego oryginalnego brzydkiego tag heuera z dokupionym pudełkiem, myślę że już osiągnął cenę za którą go było warto kupić.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena właśnie dziś skoczyła do góry. Rano było jeszcze OK. No właśnie to pudło nie pasowało mi do zestawu. Uroda zegarka jest kontrowersyjna. Nie ukrywam, że kieruje mną sentyment bo zawsze chciałem mieć coś z tego okresu z serii Professional 200 m. Tyle, że bardziej klasyczną linię.

s-085301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k-kapusta

Te Tagi z plastikowymi chyba bezelami są -tandetną jedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Tagi z plastikowymi chyba bezelami są -tandetną jedzie..

Dlaczego tak uważasz ? Zegarek sportowy to i elementy z tworzywa. Tak samo mozna by powiedzieć ze pasek guma to „tandeta”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdemu musi sie podobac f1 pierwszej generacji


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.