Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sthool

Adin, dwa, tri!

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

 

Mam zaszczyt otworzyć Turniej „Adin, dwa, tri!”, który stanowi podtrzymanie tradycji Konkursów organizowanych w latach ubiegłych przez naszego Moderatora Rk7000 – dziękuję Roman za cenne wskazówki co do organizacji ;)

 

Zgodnie ze zgłoszeniami w Turnieju weźmie udział 16 Zawodników:

  1. Edward Nygma
  2. Enkil
  3. Mike S
  4. Mawis
  5. Mercel
  6. Gregch
  7. Rybak1979GSL
  8. rk7000
  9. Rufer
  10. D@dik
  11. dopeman
  12. rysqut
  13. Krokodyl Tik-Tak
  14. kchrapek
  15. krislet74
  16. w2k2

 

Co prawda ta informacja już się pojawiła w dziale „zapisowym”, ale przypomnę, że Jurorami będą w tej edycji:

Kris2

Pmwas

Yorki_man

(jeszcze raz dziękuję Panowie, ze chcieliście podjąć trud oceniania!)

 

Punktualnie o 21:00 zostanie zaprezentowana Kategoria 1. etapu I rundy.

 

Życzę wszystkim dobrej zabawy i udanej rywalizacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek- to ja dziękuję jeszce raz za to, że podjąłeś się prowadzenia tego turnieju.

Wskazówek nie musiałem Ci udzielać - znasz to wszystko od podszewki.

Mi jest miło że stanę po drugiej stronie - konkurencja jest ogromna ale mam zamiar dobrze sie bawić.

Powiem  tylko że pierwszy raz nie znam kategori tuz przed ogłoszeniem  :D

Zawsze na tym etapie znałem wszystkie łacznie z finałowymi  :lol:

 

Zyczę powodzenia wszystkim Uczestnikom ale przede wszystkim życzę absolutnie wszystkim dobrej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią podaję kategorie 1. etapu I rundy:

 

„Mój pierwszy zegarek”

(prosimy o pokazanie zegarka i napisanie kilku słów komentarza)

 

Precyzując wymagania napiszę, że chodzi o zegarek, zapoczątkował kolekcję lub o zegarek, który po postu zakupiliście jako pierwszy, czy też dostaliście od kogoś i później „naturalnie” zasilił on w kolekcję.

Oczywiście zegarek musi spełniać wymogi Regulaminu Turnieju, czyli musi być wyprodukowany w Związku Radzieckim/Rosji lub którymś z krajów Bloku Wschodniego.

„Kilka słów komentarza” ma dotyczyć okoliczności nabycia zegarka lub rozpoczęcia kolekcjonowania i ma za zadanie uatrakcyjnić przebieg konkursu.

 

Prezentacja zegarków ma się odbyć jutro (07.01.2018) w godzinach 21:00-21:05.

Jeśli ktoś z istotnych przyczyn nie może wrzucić zdjęcia o tej godzinie to jest możliwość przesłania go do banku zdjęć na adres [email protected] (w tytule maila wpisując "KMZiZ i swój nick), przy czym pierwszeństwo mają zdjęcia wrzucone bezpośrednio przez Zawodników w wątku konkursowym :)

 

edit: ale wtopa - sam popełniłem falstart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wrzucamy teraz czy jutro

 Jutro - przecież musicie mieć czas na wybór zegarka, obfocenie go i napisanie kilku słów komentarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kategoria, ale w moim odczuciu strasznie ciężka do oceny. Trudno będzie wyjechać z czymś "mocnym", bo pierwszy to pierwszy :) A z tym to bywa różnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem sobie sprawę, że ta kategoria może budzić kontrowersje, ale podjąłem decyzję, że na początek, w rundzie wprowadzającej, będzie dobra :) Odnośnie sztuki wyboru "tego pierwszego" - zapewne każdy z nas ma jakiś zegarek, który traktuje jako "założycielski". Słowa komentarza mają stanowić uzasadnienie wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek - nie chcę ingerować ale będą jakieś ogólne wytyczne?

Ile rund? kiedy wyniki? ilu odpada? 

Nie wiem jak inni ja bym chciał znac charmonogram - zakładając że przejde do kolejne rundy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwają konsultacje czy Wam podawać wszystko od razu czy stopniować napięcie. Wiecie jak u Hitchcocka zaczyna się trzęsieniem ziemi a potem napięcie rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy się mniej wie zabawa jest lepsza i nie można się na pewne rzeczy przygotować

Według mnie same kategorie zadań wystarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Gregorian się w tym roku nie zapisał, z perspektywy czasu, przyznam że brakuje mi na forum jego barwnych opisów i eksponujących zalety zegarków zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

Odnośnie tego przedstawienia całego planu Turnieju - wiem że byłoby to uzasadnione (tak było w poprzednich edycjach), lecz w tym roku mamy dla Was pewną niespodziankę związaną właśnie z przebiegiem Turnieju :) Dlatego nie możemy wszystkiego "wyłożyć na stół".

 

Na tę chwilę mogę jedynie odtajnić informację, że Wielki Finał odbędzie się 20 stycznia.

 

Nie obawiajcie się, że jakieś informację będę wrzucał na ostatnią chwilę - o wszystkim będziecie informowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwarty i gotowy. Mało brakowało a pierwszego już bym nie miał uff ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już klawiatura płonie od emocji :) Jeszcze godzinka :)

post-86227-0-91588200-1515351582_thumb.png

 

Edyta: I już poszedł falstart :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.