Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shadowman

Zegarmistrz do radzieckiego budzika "Drużba"

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego fachowca do regulacji i konserwacji radzieckiego budzika "Drużba" 

Może ktoś z kolegów ma znajomego lub godnego polecenia zegarmistrza. 

Z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal.O92
      Okładka książki.
       
      Premiera: 21 października 2017r. , g. 16.00
    • Przez Sebolski
      http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/sklep-agencji-mienia-wojskowego-w-poznaniu-otwarcie-pod-koniec-lutego,11776448/
    • Przez pharmacon
      Czy jest może ktoś z Poznania, kto ma sarba 033 lub 035 i chciałby mi się nim pochwalić? Zastanawiam się nad jego zakupem, mam kilka wątpliwości i chciałbym zobaczyć ten zegarek na żywca. Proszę o kontakt na PW w tej sprawie stawiam dobre piwo za pomoc w decyzji .
    • Przez Tariq
      Heja,
       
      2 krótkie pytania:
       
      1. czy znajde jakas tansza alternatywe dla B-Uhr typ B, niz http://www.steinhartwatches.de/de/Nav-B-Uhr-47-Automatik-B-Muster,16.html
      2. Czy znajde jakiekolwiek B-Uhren w Poznaniu?
       
      pozdrawiam
      Tomek
    • Przez Poznaniaczek
      Witam, 
       
      Poszukuje dobrego zegarmistrza w Poznaniu. Dopiero przeprowadziłem się do Poznania i nie wiem, kto się dobrze zna na tej robocie. Poszukuje fachowca do serwisowania moich zegarków radzieckich (Poljot, Wostok i Łucz) i szwajcarskich (Rolex, Atlantic, IWC). Czy ktoś może mi kogoś polecić? Słyszałem, że ktoś jest na Sienkiewicza i Wyspiańskiego, ale czekam na wasze rekomendacje 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.