Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Orient Envoy - warto?

Orient Open Heart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 22november

22november
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów
  • Gadu-Gadu: 121371

Napisano 09 styczeń 2018 - 20:55

Witam, ostatnio odkryłem potęgę zakupów z Chin więc idę masowo, zegarki też ;-)
No a tak serio, mam na oku ładnego Orienta, już od dawna chciałem mieć zegarek w stylistyce semi skeleton, open heart jak zwał tak zwał, jednak cenowo patrząc te modele u nas kosztują ponad 1k. Dlatego szukam za granicą, polecane przez was sklepy to m. in. dutyfreeisland oraz creationwatches a tam w dolarach wychodzi około połowę taniej. Zainteresowała mnie jednak gwarancja, 1 rok miedzynarodowa, ale jak to wygląda w praktyce? Czy w ogóle opłaca się odsyłać w razie czego, ma ktoś z forumowiczów jakieś doświadczenia? Raczej już jestem zdecydowany chyba, że podrzucicie coś ciekawego jeszcze do rozważenia ;-) Szkoda tylko że szkiełko nie jest szafirowe bo w niektórych Orientach z tej półki można takie spotkać no ale cóż.

No i tak, wersja biała bardziej do mnie przemawia ale jest dostępna tylko na tej stronie http://www.creationw...ml?currency=USD a cena jest większa niż tu w przypadku czarnej tarczy http://www.dutyfreei...s-elegant-watch , tak subiektywnie, warto dopłacać? Jest w ogóle jeszcze w niebieskiej kolorystyce.
Co sądzicie o tym zegarku? Pozdrawiam

• 0

#2 Kromeczka

Kromeczka
  • Użytkownik
  • 435 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:20

Bo po prostu biała jest mniej popularna, dlatego jest droższa. Jeśli chodzi o odsyłanie ewentualnie to paczka kosztuje od 59 zł pocztą. Ale w tych pieniądzach najczęściej zegarmistrz na miejscu Ci naprawi usterkę, jeśli wgl będzie to potrzebne, bo Orienty są bardzo dobre jakościowo. 

Znalazłam Ci inny Orient, biała tarcza też Open Heart z polskiego sklepu i w budżecie: https://zegarkistyle...arek-FDB08001W0

• 0

#3 Krygo

Krygo
  • Użytkownik
  • 3341 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:34

Ja kupując zegarki w Azji zakładam, że gwarancji nie mam. Nakupowałem tego w ostatnich latach, że już chyba nie zliczę i nie przypominam sobie, żeby cokolwiek działo się z jakimś zegarkiem i musiałbym zasuwać do zegarmistrza. Raz miałem przygodę, ale to już inna historia. Biorąc pod uwagę ceny w PL dla mnie nie ma cienia wątpliwości gdzie kupować, ale to MOJE odczucia. Decyduj sam. Swoją drogą model jaki zaprezentowałeś sam mi ostatnio mocno wpadł w oko, jednak raczej nic z tego nie będzie- za duży. 43 mm średnicy i 50 mm lug to lug.

• 0

#4 22november

22november
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów
  • Gadu-Gadu: 121371

Napisano 12 styczeń 2018 - 16:06

Kromeczka, widziałem ten zegarek tylko w innej kolorystyce, ale jednak podany przeze mnie bardziej mi się podoba ;-) Wybiorę ten z białą tarczą, nie wiem czy można napisać coś sprzedawcy odnośnie deklarowanej wartości aby uniknąć podatków? Widziałem gdzieś na innych stronach, że jeśli paczka ma deklarowaną wartość około 35 $ to szansa na ewentualne zatrzymanie u celników jest mała
Jak przyjdzie to mogę wstawić zdjęcia jak prezentuje sie na nadgarstku ;-)

• 0

#5 baaltic

baaltic
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 16:49

Kromeczka, widziałem ten zegarek tylko w innej kolorystyce, ale jednak podany przeze mnie bardziej mi się podoba ;-) Wybiorę ten z białą tarczą, nie wiem czy można napisać coś sprzedawcy odnośnie deklarowanej wartości aby uniknąć podatków? Widziałem gdzieś na innych stronach, że jeśli paczka ma deklarowaną wartość około 35 $ to szansa na ewentualne zatrzymanie u celników jest mała
Jak przyjdzie to mogę wstawić zdjęcia jak prezentuje sie na nadgarstku ;-)

http://zegarkiclub.p...creationwatches polecam wątek, poczytac doświadczenia innych kupujących z tego sklepu

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Orient, Open Heart

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych