Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ElizaOrzech

Zegarki Mark Grass

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem bardzo świeżą miłośniczką zgarków, można powiedzieć, że ta miłość dopiero we mnie kiełkuje :) w trakcie przegladania i czytania o roznych firmach i konkretnych modelach natknelam sie na powstalą w zeszlym roku (jesli sie bie myle) polska marke Mark Grass. Maly wybor, ale to co maja estetycznie wpasowuje sie w moj gust. Pytanie tylko, czy warto tracic czas na rozmyslanie o tych zegarkach ? Z tego, co zdazylam sie zorientowac mechanizmy, jak na ten przedzial cenowy, maja calkiem pzyzwoite, jednak potrzebuje porady kogos, kto sie zna na tym lepiej ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Według mnie nie warto. Ceny są niewspółmiernie wysokie do jakości zegarków. Firma krzak, która powstała - jak piszesz - w zeszłym roku, a której w przyszłym może już nie być. Zegarki na pewno produkowane w Chinach. W środku piszą, że jest szwajcarska Ronda - tani, prosty mechanizm. Jaki dokładnie nie wiadomo. Odpuść. Poszukaj czegoś solidniejszego, np. Casio, Lorus, Citizen.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie odpuszczam. To jeszcze skorzystam z okazji i zapytam  - Lorus czy Festina? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus, choć w przypadku damskich zegarków (które traktowane są po macoszemu) różnica będzie prawdopodobnie niewielka.

Wrzuć jakieś linki.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę, że czemu by nie kupić takiego  zegarka, cena kwestia gustu ale 380 zł. to chyba nie jest jakiś kosmos, 

tym bardziej, że pewnie nikt w ręku nie miał i jakości organoleptycznie nie sprawdził.

To że produkcja w Chinach to wiadomo ale to nie jest żaden wyznacznik jakości.

Firma Polska, dopiero startuje i jak będziemy tak walić z góry, że nie warto to z pewnością za rok może jej nie być.

Jeśli się podoba, cena odpowiada, jeśli firma jest zarejestrowana w naszym kraju i nic tu nie jest kombinowane to nie odradzał bym tak od razu,

może gdzieś można obejrzeć i pomacać.

 

Jak tak patrzę, że znowu polecane są te seiko , lorusy czy casio to mi jakoś smutno -  tacy z nas znafcy ;)  a w koło to samo się powtarza  -_-  :D .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus, Festina, Casio itd. - Blee. Zegarki dla mass bez wyczucia kunsztu. Już lepiej kupić dokładnie Mark Grass. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla świeżego miłośnika (miłośniczki) zegarków uważam, że zegarek wyśmiewanych przez Was firm będzie całkowicie spełniał jego wymagania.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem bardzo świeżą miłośniczką zgarków, można powiedzieć, że ta miłość dopiero we mnie kiełkuje :) w trakcie przegladania i czytania o roznych firmach i konkretnych modelach natknelam sie na powstalą w zeszlym roku (jesli sie bie myle) polska marke Mark Grass. Maly wybor, ale to co maja estetycznie wpasowuje sie w moj gust. Pytanie tylko, czy warto tracic czas na rozmyslanie o tych zegarkach ? Z tego, co zdazylam sie zorientowac mechanizmy, jak na ten przedzial cenowy, maja calkiem pzyzwoite, jednak potrzebuje porady kogos, kto sie zna na tym lepiej ode mnie.

Witam Serdecznie.Faktycznie zegarki niby Mark Grass to firma Krzak.To marketingowy bełkot !!! To marketingowy bełkot !!! Składane w Polskiej manufakurze ??? Strona niby producenta jest lipna I STWORZONA W CELU zrobienia atmosfery,że mamy do czynienia z czymś dobrym.Gość pisze,że tylko na allegro w promocji świątecznej cena 250 zł. bo w sklepie oficjalnie kosztuje 700 :) Okazja bo ilość jest ograniczona :) Ludzie jak możecie łykać takie kity ?! Powiem jak to wygląda od podszewki i zdradzę wszystkich plan biznesowy tego Pana.Zamawia zegarek na chińskiej stronie u pośrednika.Wymyśla chwytliwą nazwę w tym przypadku Mark Grass,tam też zleca nabicie dowolnego loga z tyłu zegarka i zrobienie napisu na tarczy.Każdy pośrednik,producent oferuje taką usługę.Potem tworzy lipną stronę internetową z niby sklepem tej marki.Opisuje ten marketingowy bełkot o polskiej manufakturze,włoskiej skórze paska,japońskiej mechanice,wyjątkowej okazji na allegro z racji,że marka wchodzi na polski rynek i allegro i JUŻ MAJĄ PARU LESZCZY NA CHIŃSKIEGO BUBLA !!! Ten zegarek na alibabie kosztuje 10 dolarów z grawerką :) W moim mniemaniu to oszustwo ale jak ludzie to łykają to ich sprawa :) Nic nie jest składane w Polsce,taka marka nie istnieje i nigdy jej nie było.Proszę zapytać gdzie się mieści ta fabryka w Polsce ? Gdzie jest przedstawiciel tej firmy ? Nikt o czymś takim nigdy nie słyszał i nie usłyszy !!! Gość sprzedaje chińskie badziewne ledy na allegro kupowane na chińskich stronach typu allegro.Teraz widzę,że sprzedający na allegro mają patent na interes.Kupują chiński szmelc.Producent nabija nazwy ich wymyślonych firm,oni tworzą piękny opis i marketingowy bełkot a potem już tylko łapac leszczy i zarabiać kasiorkę na markach które fizycznie nie istnieją a są chińskim bublem stworzonym na potrzeby zarabiania kasy.To jest lekko mówiąc szwindel !!!

Cześć!

Według mnie nie warto. Ceny są niewspółmiernie wysokie do jakości zegarków. Firma krzak, która powstała - jak piszesz - w zeszłym roku, a której w przyszłym może już nie być. Zegarki na pewno produkowane w Chinach. W środku piszą, że jest szwajcarska Ronda - tani, prosty mechanizm. Jaki dokładnie nie wiadomo. Odpuść. Poszukaj czegoś solidniejszego, np. Casio, Lorus, Citizen.

Witam Serdecznie.Faktycznie zegarki niby Mark Grass to firma Krzak.To marketingowy bełkot !!! To marketingowy bełkot !!! Składane w Polskiej manufakurze ??? Strona niby producenta jest lipna I STWORZONA W CELU zrobienia atmosfery,że mamy do czynienia z czymś dobrym.Gość pisze,że tylko na allegro w promocji świątecznej cena 250 zł. bo w sklepie oficjalnie kosztuje 700  :) Okazja bo ilość jest ograniczona  :) Ludzie jak możecie łykać takie kity ?! Powiem jak to wygląda od podszewki i zdradzę wszystkich plan biznesowy tego Pana.Zamawia zegarek na chińskiej stronie u pośrednika.Wymyśla chwytliwą nazwę w tym przypadku Mark Grass,tam też zleca nabicie dowolnego loga z tyłu zegarka i zrobienie napisu na tarczy.Każdy pośrednik,producent oferuje taką usługę.Potem tworzy lipną stronę internetową z niby sklepem tej marki.Opisuje ten marketingowy bełkot o polskiej manufakturze,włoskiej skórze paska,japońskiej mechanice,wyjątkowej okazji na allegro z racji,że marka wchodzi na polski rynek i allegro i JUŻ MAJĄ PARU LESZCZY NA CHIŃSKIEGO BUBLA !!! Ten zegarek na alibabie kosztuje 10 dolarów z grawerką  :) W moim mniemaniu to oszustwo ale jak ludzie to łykają to ich sprawa  :) Nic nie jest składane w Polsce,taka marka nie istnieje i nigdy jej nie było.Proszę zapytać gdzie się mieści ta fabryka w Polsce ? Gdzie jest przedstawiciel tej firmy ? Nikt o czymś takim nigdy nie słyszał i nie usłyszy !!! Gość sprzedaje chińskie badziewne ledy na allegro kupowane na chińskich stronach typu allegro.Teraz widzę,że sprzedający na allegro mają patent na interes.Kupują chiński szmelc.Producent nabija nazwy ich wymyślonych firm,oni tworzą piękny opis i marketingowy bełkot a potem już tylko łapac leszczy i zarabiać kasiorkę na markach które fizycznie nie istnieją a są chińskim bublem stworzonym na potrzeby zarabiania kasy.To jest lekko mówiąc szwindel !!!

Jak dla świeżego miłośnika (miłośniczki) zegarków uważam, że zegarek wyśmiewanych przez Was firm będzie całkowicie spełniał jego wymagania.

Witam Serdecznie.Faktycznie zegarki niby Mark Grass to firma Krzak.To marketingowy bełkot !!! To marketingowy bełkot !!! Składane w Polskiej manufakurze ??? Strona niby producenta jest lipna I STWORZONA W CELU zrobienia atmosfery,że mamy do czynienia z czymś dobrym.Gość pisze,że tylko na allegro w promocji świątecznej cena 250 zł. bo w sklepie oficjalnie kosztuje 700  Okazja bo ilość jest ograniczona  Ludzie jak możecie łykać takie kity ?! Powiem jak to wygląda od podszewki i zdradzę wszystkich plan biznesowy tego Pana.Zamawia zegarek na chińskiej stronie u pośrednika.Wymyśla chwytliwą nazwę w tym przypadku Mark Grass,tam też zleca nabicie dowolnego loga z tyłu zegarka i zrobienie napisu na tarczy.Każdy pośrednik,producent oferuje taką usługę.Potem tworzy lipną stronę internetową z niby sklepem tej marki.Opisuje ten marketingowy bełkot o polskiej manufakturze,włoskiej skórze paska,japońskiej mechanice,wyjątkowej okazji na allegro z racji,że marka wchodzi na polski rynek i allegro i JUŻ MAJĄ PARU LESZCZY NA CHIŃSKIEGO BUBLA !!! Ten zegarek na alibabie kosztuje 10 dolarów z grawerką  W moim mniemaniu to oszustwo ale jak ludzie to łykają to ich sprawa  Nic nie jest składane w Polsce,taka marka nie istnieje i nigdy jej nie było.Proszę zapytać gdzie się mieści ta fabryka w Polsce ? Gdzie jest przedstawiciel tej firmy ? Nikt o czymś takim nigdy nie słyszał i nie usłyszy !!! Gość sprzedaje chińskie badziewne ledy na allegro kupowane na chińskich stronach typu allegro.Teraz widzę,że sprzedający na allegro mają patent na interes.Kupują chiński szmelc.Producent nabija nazwy ich wymyślonych firm,oni tworzą piękny opis i marketingowy bełkot a potem już tylko łapac leszczy i zarabiać kasiorkę na markach które fizycznie nie istnieją a są chińskim bublem stworzonym na potrzeby zarabiania kasy.To jest lekko mówiąc szwindel !!!

 

A ja napiszę, że czemu by nie kupić takiego  zegarka, cena kwestia gustu ale 380 zł. to chyba nie jest jakiś kosmos, 

tym bardziej, że pewnie nikt w ręku nie miał i jakości organoleptycznie nie sprawdził.

To że produkcja w Chinach to wiadomo ale to nie jest żaden wyznacznik jakości.

Firma Polska, dopiero startuje i jak będziemy tak walić z góry, że nie warto to z pewnością za rok może jej nie być.

Jeśli się podoba, cena odpowiada, jeśli firma jest zarejestrowana w naszym kraju i nic tu nie jest kombinowane to nie odradzał bym tak od razu,

może gdzieś można obejrzeć i pomacać.

 

Jak tak patrzę, że znowu polecane są te seiko , lorusy czy casio to mi jakoś 

 

Cześć, jestem bardzo świeżą miłośniczką zgarków, można powiedzieć, że ta miłość dopiero we mnie kiełkuje w trakcie przegladania i czytania o roznych firmach i konkretnych modelach natknelam sie na powstalą w zeszlym roku (jesli sie bie myle) polska marke Mark Grass. Maly wybor, ale to co maja estetycznie wpasowuje sie w moj gust. Pytanie tylko, czy warto tracic czas na rozmyslanie o tych zegarkach ? Z tego, co zdazylam sie zorientowac mechanizmy, jak na ten przedzial cenowy, maja calkiem pzyzwoite, jednak potrzebuje porady kogos, kto sie zna na tym lepiej ode mnie.

 

smutno -  tacy z nas znafcy  a w koło to samo się powtarza   .Witam Serdecznie.Faktycznie zegarki niby Mark Grass to firma Krzak.To marketingowy bełkot !!! To marketingowy bełkot !!! Składane w Polskiej manufakurze ??? Strona niby producenta jest lipna I STWORZONA W CELU zrobienia atmosfery,że mamy do czynienia z czymś dobrym.Gość pisze,że tylko na allegro w promocji świątecznej cena 250 zł. bo w sklepie oficjalnie kosztuje 700  Okazja bo ilość jest ograniczona Ludzie jak możecie łykać takie kity ?! Powiem jak to wygląda od podszewki i zdradzę wszystkich plan biznesowy tego Pana.Zamawia zegarek na chińskiej stronie u pośrednika.Wymyśla chwytliwą nazwę w tym przypadku Mark Grass,tam też zleca nabicie dowolnego loga z tyłu zegarka i zrobienie napisu na tarczy.Każdy pośrednik,producent oferuje taką usługę.Potem tworzy lipną stronę internetową z niby sklepem tej marki.Opisuje ten marketingowy bełkot o polskiej manufakturze,włoskiej skórze paska,japońskiej mechanice,wyjątkowej okazji na allegro z racji,że marka wchodzi na polski rynek i allegro i JUŻ MAJĄ PARU LESZCZY NA CHIŃSKIEGO BUBLA !!! Ten zegarek na alibabie kosztuje 10 dolarów z grawerką  W moim mniemaniu to oszustwo ale jak ludzie to łykają to ich sprawa Nic nie jest składane w Polsce,taka marka nie istnieje i nigdy jej nie było.Proszę zapytać gdzie się mieści ta fabryka w Polsce ? Gdzie jest przedstawiciel tej firmy ? Nikt o czymś takim nigdy nie słyszał i nie usłyszy !!! Gość sprzedaje chińskie badziewne ledy na allegro kupowane na chińskich stronach typu allegro.Teraz widzę,że sprzedający na allegro mają patent na interes.Kupują chiński szmelc.Producent nabija nazwy ich wymyślonych firm,oni tworzą piękny opis i marketingowy bełkot a potem już tylko łapac leszczy i zarabiać kasiorkę na markach które fizycznie nie istnieją a są chińskim bublem stworzonym na potrzeby zarabiania kasy.To jest lekko mówiąc szwindel !!!

Cześć, jestem bardzo świeżą miłośniczką zgarków, można powiedzieć, że ta miłość dopiero we mnie kiełkuje :) w trakcie przegladania i czytania o roznych firmach i konkretnych modelach natknelam sie na powstalą w zeszlym roku (jesli sie bie myle) polska marke Mark Grass. Maly wybor, ale to co maja estetycznie wpasowuje sie w moj gust. Pytanie tylko, czy warto tracic czas na rozmyslanie o tych zegarkach ? Z tego, co zdazylam sie zorientowac mechanizmy, jak na ten przedzial cenowy, maja calkiem pzyzwoite, jednak potrzebuje porady kogos, kto sie zna na tym lepiej ode mnie.

Witam Serdecznie.Faktycznie zegarki niby Mark Grass to firma Krzak.To marketingowy bełkot !!! To marketingowy bełkot !!! Składane w Polskiej manufakurze ??? Strona niby producenta jest lipna I STWORZONA W CELU zrobienia atmosfery,że mamy do czynienia z czymś dobrym.Gość pisze,że tylko na allegro w promocji świątecznej cena 250 zł. bo w sklepie oficjalnie kosztuje 700  Okazja bo ilość jest ograniczona Ludzie jak możecie łykać takie kity ?! Powiem jak to wygląda od podszewki i zdradzę wszystkich plan biznesowy tego Pana.Zamawia zegarek na chińskiej stronie u pośrednika.Wymyśla chwytliwą nazwę w tym przypadku Mark Grass,tam też zleca nabicie dowolnego loga z tyłu zegarka i zrobienie napisu na tarczy.Każdy pośrednik,producent oferuje taką usługę.Potem tworzy lipną stronę internetową z niby sklepem tej marki.Opisuje ten marketingowy bełkot o polskiej manufakturze,włoskiej skórze paska,japońskiej mechanice,wyjątkowej okazji na allegro z racji,że marka wchodzi na polski rynek i allegro i JUŻ MAJĄ PARU LESZCZY NA CHIŃSKIEGO BUBLA !!! Ten zegarek na alibabie kosztuje 10 dolarów z grawerką  W moim mniemaniu to oszustwo ale jak ludzie to łykają to ich sprawa Nic nie jest składane w Polsce,taka marka nie istnieje i nigdy jej nie było.Proszę zapytać gdzie się mieści ta fabryka w Polsce ? Gdzie jest przedstawiciel tej firmy ? Nikt o czymś takim nigdy nie słyszał i nie usłyszy !!! Gość sprzedaje chińskie badziewne ledy na allegro kupowane na chińskich stronach typu allegro.Teraz widzę,że sprzedający na allegro mają patent na interes.Kupują chiński szmelc.Producent nabija nazwy ich wymyślonych firm,oni tworzą piękny opis i marketingowy bełkot a potem już tylko łapac leszczy i zarabiać kasiorkę na markach które fizycznie nie istnieją a są chińskim bublem stworzonym na potrzeby zarabiania kasy.To jest lekko mówiąc szwindel !!!

Witam Serdecznie.Faktycznie zegarki niby Mark Grass to firma Krzak.To marketingowy bełkot !!! To marketingowy bełkot !!! Składane w Polskiej manufakurze ??? Strona niby producenta jest lipna I STWORZONA W CELU zrobienia atmosfery,że mamy do czynienia z czymś dobrym.Gość pisze,że tylko na allegro w promocji świątecznej cena 250 zł. bo w sklepie oficjalnie kosztuje 700  Okazja bo ilość jest ograniczona Ludzie jak możecie łykać takie kity ?! Powiem jak to wygląda od podszewki i zdradzę wszystkich plan biznesowy tego Pana.Zamawia zegarek na chińskiej stronie u pośrednika.Wymyśla chwytliwą nazwę w tym przypadku Mark Grass,tam też zleca nabicie dowolnego loga z tyłu zegarka i zrobienie napisu na tarczy.Każdy pośrednik,producent oferuje taką usługę.Potem tworzy lipną stronę internetową z niby sklepem tej marki.Opisuje ten marketingowy bełkot o polskiej manufakturze,włoskiej skórze paska,japońskiej mechanice,wyjątkowej okazji na allegro z racji,że marka wchodzi na polski rynek i allegro i JUŻ MAJĄ PARU LESZCZY NA CHIŃSKIEGO BUBLA !!! Ten zegarek na alibabie kosztuje 10 dolarów z grawerką  W moim mniemaniu to oszustwo ale jak ludzie to łykają to ich sprawa Nic nie jest składane w Polsce,taka marka nie istnieje i nigdy jej nie było.Proszę zapytać gdzie się mieści ta fabryka w Polsce ? Gdzie jest przedstawiciel tej firmy ? Nikt o czymś takim nigdy nie słyszał i nie usłyszy !!! Gość sprzedaje chińskie badziewne ledy na allegro kupowane na chińskich stronach typu allegro.Teraz widzę,że sprzedający na allegro mają patent na interes.Kupują chiński szmelc.Producent nabija nazwy ich wymyślonych firm,oni tworzą piękny opis i marketingowy bełkot a potem już tylko łapac leszczy i zarabiać kasiorkę na markach które fizycznie nie istnieją a są chińskim bublem stworzonym na potrzeby zarabiania kasy.To jest lekko mówiąc szwindel !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie. Ameryki nie odkryłeś. To co napisałeś (i powtórzyłeś kilka razy zresztą), wcześniej koledzy wyjaśnili. Krócej, dokładniej, konkretniej ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem uświadomić wszystkich z czym mamy do czynienia :) Ja tylko niosę pomoc ALBERCIK :) Dziwie,się ludziom że łykają takie kity :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Ostatecznie podczas przymierzamia zegarków wpadł mi w oko Junkers. Tak mocno, że w końcu go kupiłam. Także temat juz nieaktualny.

Junkers to niezły wybór :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z tą marką, klientka była u mnie i zauważyłem na ręku właśnie ten zegarek Mark Grass , porozmawiałem chwilę i poprosiłem czy mogę obejrzeć bo nie widziałem jeszcze takiej marki. Nie wiedząc co to jest tylko oglądając , a może bardziej macając zegarek :rolleyes: myślę że nie jest zły, Zgłębiłem się w markę i podzespoły, wszystko do indywidualnej oceny, Myślę gdyby ceny były troszkę mniejsze jest to przyzwoita oferta. Niestety nie dajemy szansy na nowe produkty,a zawsze podbijamy wartość dobrze znanych marek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczą magazyny (  :lol:  :lol:  :lol: ) więc wystawili zegarki na allegro w mega obniżonej cenie ( :lol:  :lol:  :lol: ). 

Może ktoś się skusi, kupi ponosi i może wbije jakąś opinie. Może...

Jak dla mnie marka się za chwilę zwinie. 

 

Strona, rzeczywiście wydmuszka. 4 modele na sprzedaż i dużo marketingowego bełkotu. Mimo to jest ona ładniejsza i chyba nieco lepiej zrobiona od strony np. Balticusa. 

Ogłoszenie na allegro - ładna bajeczka dla nieznających się dzieci. Naciągana polska manufaktura (może w Polsce zakładano paski i wkładano całość do pudełka). 

Ciekawi mnie to szafirowe szkło - prawda Ci to czy ściema. 

 

Sam zegarek - dla mnie to wielka niewiadoma. Wygląda jak wygląda i tyle można o nim powiedzieć. Podejrzewam, że na ali szybko znajdzie się coś podobnego albo wręcz takiego samego. 

Jak dla mnie bliżej tej marce do Gino Rossi niż do Vratislavii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mark Glass to straszny badziew....

Za 400 zł złapiesz na Allegro kilka niezłych zegarków z szafirowym szkłem i szwajcarskim wykonaniem :

Hanowa , Wenger , Adriatica itp a popatrz też na Seiko lub Orienta.

Dobry stosunek jakość - cena to Lorus.

Bardzo porządne zegarki - może trafisz nawet na automat za mniej niż 300 zł.

Warto tez zerknąć na markę J.Springs , pochodna seiko i bardzo dobre zegarki.

Najważniejsze aby zegarek się Tobie podobał , choć jakość wykonania jest gwarantem ze trochę posłuży

Mark glass na pewno nie jest dobrym wyborem

Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, około rok temu kupiłem chronograf tej firmy. Czy warto aż tak się jej bać?

Szukałem chronografu z szafirem i na allegro akurat się pojawiły za niecałe 300zł, byłem nieco podejrzliwy, ale się skusiłem. 

Zegarek przyszedł w najtańszym pudełku metalowym do zegarków, bez instrukcji, tylko paragon był w zestawie; podejście mało profesjonalne, ale koniec końców to zegarek jest główną atrakcją, a nie sposób jego zapakowania. 

Skórzany pasek jest wygodny, ale wymieniłem go na bransoletę mesh (22mm), jednak potrzebna była interwencja małej szlifierki, ponieważ koperta nie ma uszu, gdzie byłoby mocowanie, jest za to wgłębienie w kopercie-rozwiązanie mało praktyczne. Z akcji serwisowych to wymieniłem tylko baterię kilka dni temu, a przy okazji u zegarmistrza się dowiedziałem, że faktycznie siedzi tam miyota. Jednak największą zagadką jest to czy szkiełko jest szafirowe, bardzo mi na tym zależało przy zakupie i... faktycznie może być; zegarek upadł mi na beton i nieraz przypadkowo przeszorowałem nim po ścianie. Dotychczas nie znalazłem najmniejszej rysy na szkiełku czego nie mogę powiedzieć o kopercie, ale to raczej normalne przy takich wypadkach.

Podsumowując, jestem zadowolony głownie przez cenę i szafir, jednak nie należy spodziewać się jakości zegarków kilkukrotnie droższych

 

Wady:

-tandetne pudełko

-brak instrukcji

-bardzo możliwe, że to firma krzak, także z nie wiadomo co będzie z gwarancją

-montaż bransolet wymaga jej modyfikacji

 

Zalety:

-miyota

-szafir

-niska cena

-ciekawe wzornictwo

post-108537-0-98024400-1550063909_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.