Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Pierwszy zegarek

pierwszy zegarek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carb0n

Carb0n
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 14:00

Witam

Chciałbym Was poprosić o pomoc przy kupnie pierwszego poważnego czasomierza. Na pewno będzie to zegarek klasyczny na skórzanym pasku. Zastanawiam się pomiędzy nowymi zegarkami Orienta oraz Tissota a używaną Omegą, osobiście jestem wielkim fanem marki, a zwłaszcza starszych modeli, które można dostać w rozsądnej cenie. Planowany budżet na zegarek nowy to ok 1000zł, za Omegę jestem skłonny przekroczyć 2-krotność tej kwoty. Jednak zastanawiają mnie koszty przeglądów i różnych zabiegów związanych z tymi zegarkami. Prosiłbym bardzo o pomoc w wyborze między zegarkami nowymi a używanymi klasykami.

Z góry bardzo dziękuje :)

• 0

#2 Gość_Blunio_*

Gość_Blunio_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2018 - 14:05

Niektórzy koledzy wystawiają Omegi vintage na forumowym bazarku w założonym budżecie. Niektórzy deklarują że oferowany zegarek jest po przeglądzie. IMHO warto pooglądać.
Myślę że Orient będzie dobrym wyborem, gdyż oferuje najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny :)
  • 0

#3 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 19492 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 14:11

Jeśli chodzi o Omegę vintege, to się nie wypowiem. Ale na naszym bazarku, w budżecie do 2000 zł faktycznie co jakiś czas coś ciekawego się pojawia. Jeśli do 1000 zł i Tissot, to będzie to kwarc. W tej cenie także Davosę kwarcową można znaleźć. Jak mechanik, to marki japońskie i tradycyjnie Orient Bambino. Jako zadowolony posiadacz dodatkowo polecam Redentore od Meccanicze Veneziane: nakładane indeksy, wypukłe szafirowe szkło i sprawdzony mechanizm Miyoty. 

• 0

#4 Lincoln Six Echo

Lincoln Six Echo
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 9086 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 14:23

http://zegarkiclub.p...-fajne-zegarki/

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pierwszy zegarek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych