Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Radio-controlled - mechanizmy a synchronizacja w Polsce

Citizen

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 rafal7933

rafal7933
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 17:01

Witam czytałem temat i nurtuje mnie jedno pytanie.A mianowicie w roku poprzednim mozna bylo usłyszec ze nasz rzad zastanawia sie i raczej taka decyzja zapadnie ze nie bedzie juz przestawiania u nas zegarków.No i sam jestem w posiadaniu Casio EQW T620 z radiocontrolle.Ale w zegarku nie ma mozliwosci wylaczenia synchronizacji.I nurtuje mnie pytanie co w takim przypadku skoro u nas nie bedzie podziału zima-lato a w Niemczech bedzie wiec zegarek zsynchronizuje sie z tamtejszym nadajnikiem.Czy przestawienie strefy czasowej pomoze?

• 0

#22 Slaweknh

Slaweknh
  • Użytkownik
  • 246 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:36

Nie ma to znaczenia, zegarek ma opcję włączenia czasu letniego (DST) lub przełączenia na czas standardowy (STD).Zerknij do instrukcji - cal. QW5423 Musisz po prostu ustawić właściwą strefę czasową - dla Polski (Paryż/PAR lub Rzym/ROM) i ewentualnie uaktualnienie o czas letni lub standardowy. Zegarek pobiera sygnał czasu, daty w czasie uniwersalnym UTC a aktualny czas który Twój zegarek pokazuje jest powiązany z tym na jaką strefę czasową go "zaprogramowałeś" oraz czy włączyłeś czas letni lub nie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Citizen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych