Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Rangeman, premiera w kwietniu, cena 800$ :D


 


01-casio-gpr-b1000-2018-xrjp-398.jpg02-casio-gpr-b1000-2018-dgnp-399.jpgcasio-g-shock-rangeman-gpr-b1000-feature


 



 



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co tu gadać? Może się podobać albo nie... mnie te bajery nie są potrzebne, kształt bezela mi się podoba bo podoba mi się GWG. Chętnie na żywo obejrzę ale żebym od razu miał kupować to raczej nie... jak spadną o 2/3 ceny to moooże... z ciekawości.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie o czym gadać napewno.

 

 

Też z ciekawości zobaczę ale podziękuję, za dużo wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to już idzie w kierunku smartwatch-a.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, to przez te menu wydaje się jakby miał pełno wodotrysków, a w rzeczywistości to gps i bluetooth których nie trzeba używać a można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z baterią.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne koniec pewnej epoki zegarków. 

 

Jak wchodziły mechanizmy elektryczne (kwarcowe) to też mówiono że to koniec epoki mechanicznych zegarków - zbankrutowało kilka tysięcy firm... a te co pozostał cieszą się dobrą kondycją, wypracowały własną nową "legendę" i mają się dobrze, albo jeszcze lepiej bo sprzedają towary za krocie kosztów ich wytworzenia, tak że ja bym nie generalizował bo jakby nie było DW-5600 nadal ma się dobrze pomimo że jest masę nowszych bardziej wypasionych modeli  ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas już pokaże jak będzie.

 

 

Miałem smartwach-a i, juz nie mam, a dla mnie to w tym kierunku to zmierza. 

Jeśli nowy Rangeman się przyjmie i odniesie sukces , to tylko patrzeć jak Casio wypuści więcej takich tworów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Mnie GW-9400 podoba się ze względu, że:

1. Super intuicyjny i łatwy w obsłudze

2. Lekki jest

3. Łatwo zmienić bezel, pasek itp

4. Jest tani i dobry  :P

Nowy jest duży i ciężki, koronka wcale nie jest łatwa w obsłudze, wiem bo mam GWG, GWN itp

GPS to mam w smartphonie, a nie podoba mi się parowanie zegarka ze smartphone i już

Jakie kolwiek ładownie nie i już, kabelki i ładowarki gubią się szybko

Zresztą pożyjemy, zobaczymy... pierwsi odważni kupią...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zegarkow "G" i tak naprawdę funkcje z których korzystam w nich ,to godzina i data ;) i czasami podświetlenie.

Nie kupuje zegarka dla GPSu ,termometru czy innych "wodotryskow" , kupuje przeważnie dla wyglądu, lub zaspokojenia chęci posiadania ;)

A nowy "Roman" mi się podoba i BARDZO chce go mieć :)

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawsze ciekaw nowych modeli G-Shocków i wiele z nich bardzo mi się podoba, wiedząc jednocześnie, że mieć ich raczej nie będę (bo za duże, albo za drogie). Ten model natomiast, jak już zostało tu wspomniane, idzie w kierunku Smartwatchów i to mi się nie podoba. 

 

Gdzieś przeczytałem, że 4 godziny ładowania słonecznego mają starczyć na 1 godzinę pracy nawigacji, ale z jakiegoś powodu producent umieścił technologię doładowywania bezprzewodowego, co sugeruje jednoznacznie, że ładowanie słoneczne nie wystarczy, by w pełni wykorzystać możliwości zegarka. Zegarkom na ładowarkę mówię stanowczo NIE.

 

Nie jestem też za tym, by synchronizować go z telefonem, gdyż dla mnie zegarek ma być NIEZALEŻNY - taką wyznaję filozofię "zegarkową" i oczywiście można się z nią nie zgadzać. Przyjmuję ją nawet kosztem ograniczenia możliwości zegarka. Oczywiście wiem, że nie trzeba korzystać ze wszystkich jego funkcji - wtedy ładowanie słoneczne wystarczy, a telefon można zostawić w domu, tylko jaki wtedy jest sens takiego kombajnu? 

 

Lubię zegarki jako urządzenia autonomiczne, a ten chyba nie wpasowuje się w tę definicję.

Nie znaczy to jednak, rzecz jasna, że jest złym produktem. Wręcz przeciwnie - podejrzewam, że jest bardzo dopracowany i oferuje naprawdę wiele. Jest nawet ładny. Tylko to po prostu sprzęt nie z mojej bajki.

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 baksów? Czyli coś koło 2750 na chwilę obecną.

Edytowane przez Andrzej78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta fajna , pasek i wszystko inne oprócz nie pasujacego srodka do całosci jak dla mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 baksów? Czyli coś koło 2750 na chwilę obecną.

Nie zapominaj, że 800 USD w US to 800 euro w Polsce... niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze gustuje raczej w analogach (lubie zegarki ktore maja wskazowki ) to przyznam ze ten jako jeden z nieliczych cyfrowych wersji wpadl mi w oko. Chociaz zobaczymy czy czar nie prysnie jak obejrze na zywo.

 

Akutalnie glownie uzytkuje GST-B100. Faktycznie zyje bez termometru, barometru itp. Synchro robie z tel codziennie i nawet to lubie jak narazie. Jak kolega Flaming ladnie to ujal, kazdy szuka w zegarkach czegos innego. Czy zbliza sie do smartwatcha czy zostana przy bardziej tradycyjnych modelach czas pokaze. Nie mniej fajnie ze mamy z czego wybierac, o czym podyskutowac, a wielu z nas pewnie potestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im częściej mu sie przyglądam , tym bardziej mi się podoba :-). No ni trzeba będzie chwile odczekać , aż zniknie podatek od nowości i cena ustabilizuje się na odpowiednim poziomie. Myślę że realnym jest 1500-2000PLN (oczywiście targając ze wschodu lub zachodu :-) ).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murcins ubiegłeś mnie. Właśnie otworzyłem forum z myślą, żeby otworzyć ten temat :D
Może jak zrobią jakieś inne wersje kolorystyczne to znajdzie więcej wielbicieli. Może jakiś strażacki czerwony itp ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) No trzeba było nowy temat założyć, przecież nie będziemy zaśmiecać tematu starego poczciwego Romka jakimś gadżetem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, tam. SmartRoman i tyle :)

Mnie nie porywa, ale jak ktoś potrzebuje to niech nosi

 

Ale trochę się już boję trzeciej odsłony :blink:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo "smarta", za mało "shocka" w tym nowym Rangemanie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 stowek , zeby chociaz bylo w PLNach to by sprobowal tego wynalasku  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.