Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście jaki zegarek miał trener Meksyku podczas wygranej kilka minut temu ...? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jaki zegarek miał trener Meksyku podczas wygranej kilka minut temu ...? :rolleyes:

NIE... tylko nie pisz ze naszego RANGEMANA ...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jaki zegarek miał trener Meksyku podczas wygranej kilka minut temu ...? :rolleyes:

Oglądałem cały mecz ale na moje oko to mudmaster był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo okocimia, dubeltowo plata figle moim oczom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

witam,mam pytanie,może ktoś będzie się orientował...na kwicie przedłużającym gwarancje do 6 lat proszą o wpisanie numeru cytuję "ref''.Problem w tym że na dekielku GPR-a jest tych numerów całkiem sporo...i no właśnie,który z nich.Jeden to kod fabryki i data produkcji ale jest jeszcze jakiś CMIIT ID,FCC ID,IC,i kilka innych...będę wdzięczny za jakąkolwiek sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanie,może ktoś będzie się orientował...na kwicie przedłużającym gwarancje do 6 lat proszą o wpisanie numeru cytuję "ref''.Problem w tym że na dekielku GPR-a jest tych numerów całkiem sporo...i no właśnie,który z nich.Jeden to kod fabryki i data produkcji ale jest jeszcze jakiś CMIIT ID,FCC ID,IC,i kilka innych...będę wdzięczny za jakąkolwiek sugestie.

Chodzi o numer referencyjny modelu, czyli w Twoim przypadku wpisujesz kod z pudełka: "GPR-B1000(...)", oczywiście w miejsce kropeczek wpisz resztę kodu oznaczającego wersję kolorystyczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Chodzi o numer referencyjny modelu, czyli w Twoim przypadku wpisujesz kod z pudełka: "GPR-B1000(...)", oczywiście w miejsce kropeczek wpisz resztę kodu oznaczającego wersję kolorystyczną.

Dzięki wielkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

ja dziś byłem w TT i przymierzyłem no i........ wrażenie pozytywne jak najbardziej wycofuję to co napisałem wczesniej, że patelnia do naleśników, ten zegarek trzeba zobaczyć na żywo i dopiero sie wypowiadać ma to cos w sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

W pełni potwierdzam, jakoś tak jest że w przypadku tego brzydala żadne zdjęcie czy też filmik nie oddaje rzeczywistości.Od początku podobał mi się ale dopiero jak rozpakowałem i pomacalem kopara opadła.I wreszcie znamy odpowiedz na jedno z dwóch odwiecznych pytań filozoficznych-czy istnieje Bóg i czytelny wyświetlacz negatywowy.

Edytowane przez TytusDeZoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni potwierdzam, jakoś tak jest że w przypadku tego brzydala żadne zdjęcie czy też filmik nie oddaje rzeczywistości.Od początku podobał mi się ale dopiero jak rozpakowałem i pomacalem kopara opadła.I wreszcie znamy odpowiedz na jedno z dwóch odwiecznych pytań filozoficznych-czy istnieje Bóg i czytelny wyświetlacz negatywowy.

niestety zaraz po zakupie w TT musiałem ku niezadowoleniu pana sprzedawcy swój model poddać. Dopatrzyłem się nierówności w obrębie osadzenia wyświetlacza i panelu słonecznego. Niby mała rzecz jednak za tę cenę chciałbym mieć egzemplarz idealny bez wad fabrycznych nawet w postaci niewielkich nierówności. Teraz czekam i się zastanawiam czy do tego modelu wrócić. Pobawiłem sie nim troche przed oddaniem i nie wiem czy jest mi cos takiego potrzebne. Choć iskierka miłości ciagle jeszcze płonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stało się zamówiłem kolejny egzemplarz tym razem udało mi sie wyrwać za 3100 cebulaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stało się zamówiłem kolejny egzemplarz tym razem udało mi sie wyrwać za 3100 cebulaków ;)

gratuluję. A gdzie taka dobra cena?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Time24.pl na dzień ojca była obnizka ;) zamówiłem teraz czekam na przesyłkę mam nadzieję  że ten model będzie bez skazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo kiedy zielone będą dostępne? W Time Trend powiedzieli że w październiku.

mi w TT powiedzieli że nie będzie zielonych:-( hmmmm

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Czy oprócz koloru paska i tej wewnętrznej warstwy tworzywa przy bezelu czymś obie wersje jeszcze się różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz koloru paska i tej wewnętrznej warstwy tworzywa przy bezelu czymś obie wersje jeszcze się różnią?

Jeżeli mają takie samo oznaczenie, w sensie GPR-B1000, a nie np. Mtg-g / mtg-s to niczym innym się zapewne nie różnią ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Czyli zwolennikom wersji zielonej wystarczy-jak już się pojawią-dokupic pasek, podmienić te podkładki przy mocowaniu i z głowy.Tyle że pasek,jako karbon tani pewnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zwolennikom wersji zielonej wystarczy-jak już się pojawią-dokupic pasek, podmienić te podkładki przy mocowaniu i z głowy.Tyle że pasek,jako karbon tani pewnie nie będzie.

Ciekawe kiedy będą w sprzedaży te paski?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Ciekawe kiedy będą w sprzedaży te paski?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pewnie jak się rynek nasyci zegarami to pojawią się i części.Z tego co zaobserwowałem GPR jest słabo dostępny,ja kupiłem swój w TT ale na telefoniczne zamówienie.Na stronie jednego ze sklepów nawet napisali że owszem,można zamówić ale na.... sierpień.Albo to kwestia tego że jak to ktoś określił-casio się nie wyrabia-albo sklepy podchodzą zachowawczo z powodu ceny.Tak czy owak,po mojemu to chyba na paski trochę poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz koloru paska i tej wewnętrznej warstwy tworzywa przy bezelu czymś obie wersje jeszcze się różnią?

No i jeszcze kolor napisu RANGEMAN i NAVI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

No i jeszcze kolor napisu RANGEMAN i NAVI...

racja,tego nie dopatrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja,tego nie dopatrzyłem.

kiedy kupowałes swojeg o TT ? ja im swojego oddałem może trafił do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

kiedy kupowałes swojeg o TT ? ja im swojego oddałem może trafił do Ciebie?

Przesyłka dojechała 15 czerwca.A że tak jeszcze zapytam,dlaczego oddałeś,nie spełnił oczekiwań?

Edytowane przez TytusDeZoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.