Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

G-shock Rangeman GPR-B1000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#561 clusca

clusca
  • Użytkownik
  • 546 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:43

Roman I najpiekniejszy nie jest, II moim zdaniem jest ladniejsza, tyle ze jest ogrooomna. Jednak co do stawania sie kultowym, to mysle, ze nie piekno tu decyduje. Cos moze byc tak brzydkie, ze az ladne, vide Saab 900, ktorego wyglad jest MZ bardzo "ciekawy", ba, nawet Multipla znajduje swoich amatorow ;), tak wiec, czas pokaze :)
  • 0

#562 tommly

tommly

Tomasz

• Użytkownik
  • 4155 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 11:44

...Mówi się że GPR jest brzydki,może.... ale przy romku l wygląda jak kwiat obok wiadra z łajnem.

Rzekłbym, że jest na odwrót, ale jak już było mówione, o gustach się nie dyskutuje :D

• 4

#563 S.Adi.

S.Adi.
  • Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 15:09

Rzekłbym, że jest na odwrót, ale jak już było mówione, o gustach się nie dyskutuje :D

Pod tym twierdzeniem się podpisuje  :lol:

• 0

#564 Łomatko

Łomatko
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 16:26

Cały czas mowa o wyglądzie, tylko i wyłącznie. Z jednej strony harmonia a z drugiej młot który spadł na kulkę z plasteliny i to co wyszło nazwali 9400.Sory,ale romek pierwszy to ulep.Taki zegarkowy Renault Thalia, niby jezdzi ale szpetny jak listopadowa noc.
  • 1

#565 S.Adi.

S.Adi.
  • Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 16:40

...Taki zegarkowy Renault Thalia, niby jezdzi ale szpetny jak listopadowa noc.

Kurde, to masz pogląd, że ło-matko.  ;)

Ale spoko.... nie posiadaj, nie kupuj, nie oglądaj, nie noś, nie dotykaj...… a będziesz zdrowszy - bo masz do tego prawo.

Gust to gust.  ^_^ Bez zbędnej polemiki.

Mnie się pierwszy spodobał.  :lol:

Pozdrawiam.

A GPR-B-1000 uważam, że jest OK. przy czym to inna edycja (poziom) technologiczna.  :)

Siema.

• 1

#566 Łomatko

Łomatko
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 17:00

Kurde, to masz pogląd, że ło-matko.  ;)
Ale spoko.... nie posiadaj, nie kupuj, nie oglądaj, nie noś, nie dotykaj...… a będziesz zdrowszy - bo masz do tego prawo.
Gust to gust.  ^_^ Bez zbędnej polemiki.
Mnie się pierwszy spodobał.  :lol:
Pozdrawiam.
A GPR-B-1000 uważam, że jest OK. przy czym to inna edycja (poziom) technologiczna.  :)
Siema.

Z tym nieposiadaniem to troche za późno ponieważ juz go posiadam...wiem,hipokryzja z mojej strony ale jakiś rok temu dalem sie ponieść ogólnej euforii ,te sensory i w ogóle.Nauczka by nie sugerowac się trendami tylko sercem.
  • 0

#567 starzec

starzec
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 17:17

,..ee..no bez przesadnej kokieterii,bo to nie hipokryzja,a zwyczajne rozczarowanie i tyle, każdemu się trafia, ja sam pozbyłem się trzech zegarkow (w tym dwóch Gshockow) bo kiedy juz dotarly do mnie,stwierdzilem,ze to jednak nie to. 

• 0

#568 Łomatko

Łomatko
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:32

Rozczarowanie to dobre słowo i nie można tego skwitowac- widziały gały co brały, bo czesto żadne zdjecie ani filmik nie oddaje rzeczywistosci. Podejmujemy błędne decyzje,wyciagamy z nich wnioski i wtedy...znów podejmujemy błędne decyzje.
  • 1

#569 clusca

clusca
  • Użytkownik
  • 546 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:52

Często nasza wyobraźnia kreuje wyidealizowany obraz czegoś, co byśmy chcieli mieć. Kiedy już to coś nabędziemy następuje konfrontacja naszych oczekiwań, odpowiednio "podrasowanych" naszą wyobraźnią, z rzeczywistym produktem. I tu następuje moment kulminacyjny - na ile produkt spełnia nasze oczekiwania, albo jak bardzo go wyidealizowaliśmy, i jaką różnicę między "expectations and reality" jesteśmy w stanie zaakceptować. Rozczarowanie, które często towarzyszy nam podczas kilkudniowego obcowania z nowym zegarkiem, to rzeczywiście dobre słowo :) Niemniej jednak, gdyby nie ono, to nowi użytkownicy nie mieliby szansy nacieszyć się swoimi nowymi nabytkami w nieco niższej cenie i... być może po raz kolejny się rozczarować ;)

• 1

#570 S.Adi.

S.Adi.
  • Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 16:19

Robi się tu filozoficznie.
Zawsze pozostaje rozstanie - czytaj sprzedaż.
  • 0

#571 Łomatko

Łomatko
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 02:10

To znaczy że są ludzie którzy to jeszcze kupują?

Użytkownik Łomatko edytował ten post 15 wrzesień 2018 - 02:11

• 0

#572 kowaljl

kowaljl
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 09:25

Mnie zegarek sie nawet podobam. Wielkosc.... to moze byc problem dla niektorych. Ale wyglad nie jest zly. Mnie bardziej razi brak kilku rzeczy wlasnie patrzac orzez pryzmat ceny. Mam nadzieje ze zegarek bedzie sie sprzedawal niezle by Casio nadal wprowadzalo innowacje. Ale sadze ze do pierwszego Romana raczej niema szans. Mam nadzieje ze pomysla otym i moze nastepny wielki powrot moze Mudmastera bedzie zegarkiem kompletnym jak Roman.
  • 0

#573 Bakus80

Bakus80
  • Użytkownik
  • 162 postów

Napisano wczoraj, 05:31

Nie śpimy :-))be33481600cbecf5b9ea9cd4f6555344.jpg6ce87191432f361b25cd89ece8c775ff.jpg79457736beba9b0b050e3738489ab221.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#574 Parówkowy skrytożerca

Parówkowy skrytożerca
  • Użytkownik
  • 610 postów

Napisano wczoraj, 07:17

HJsKrA.jpg

4AdgWs.jpg

• 0

#575 Johnny15

Johnny15
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano wczoraj, 10:24

Southampton i okolice ;)
  • 0

#576 Łomatko

Łomatko
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano wczoraj, 10:25

Jakiś czas temu kolega Martin sugerował że GPR nie podaje na bieżąco przebytego dystansu i moja wiedza teoretyczna potwierdzała to.Jednak podczas ostatniej wyprawy w Karkonosze, gdy wprowadziłem punkty pośrednie, zegarek takie dane pokazywał. Macie jakieś spostrzeżenia w temacie?
  • 0

#577 Martin77

Martin77
  • Nowy Użytkownik
  • 37 postów

Napisano wczoraj, 11:07

Pokazuje dystans ale w lini prostej do punktu bądź celu, chodzi o dystans jaki rzeczywiście przebyliśmy, a ten pokazuje dopiero w aplikacji mobilnej- to są moje spostrzeżenia z wiedzy nabytej w sieci.
  • 0

#578 S.Adi.

S.Adi.
  • Użytkownik
  • 294 postów

Napisano wczoraj, 15:13

Parówkowy.... masz odpowiednich rozmiarów gałąź. Dobrze wygląda Romek.
  • 0

#579 Łomatko

Łomatko
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano dziś, 07:48

Pokazuje dystans ale w lini prostej do punktu bądź celu, chodzi o dystans jaki rzeczywiście przebyliśmy, a ten pokazuje dopiero w aplikacji mobilnej- to są moje spostrzeżenia z wiedzy nabytej w sieci.

Tak jest w przypadku okreslonego startu i celu,ale gdy wprowadza się punkty pośrednie działa to jakoś inaczej, sprawdze to jeszcze raz by potwierdzić obserwację, może coś źle zinterpretowałem.

Parówkowy.... masz odpowiednich rozmiarów gałąź. Dobrze wygląda Romek.

19,5 też nie stanowi problemu.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych