Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

konokam

Fajnie, że jestem z Wami. Już nie mogę się doczekać fachowe wiedzy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podobnie, jak większość członków forum, jestem "zakręcony" na zegarki. Jakoś nie trawię wszystkich tych elektronicznych cudeniek. Dla mnie zegarek to piękne urządzenie, w którym zamknięte są ludzkie: rozum i wiedza. Świadomość obcowania z mechanizmem, z którym kiedyś pracował mistrz swego fachu, jeszcze wzmacnia mój szacunek do tego niewielkiego przedmiotu. Sam nie mam jakiejś wielkiej kolekcji, ani nie jestem znawcą, ale mam kilka starych zegarków (po dziadku), które chciałbym "ożywić" i cieszyć się ich pracą. W tej właśnie kwestii bardzo liczę na pomoc forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarkowe zakręcenie jest pożądane i w pełni akceptowane na forum.

Witamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to szukając info o zegarkach na internetach, tu znalazłem niemal wszystko (niemal - bo o marce Ruflex ani słowa :). Solidna, kompletna wiedza, przystępnie przekazana. Nie wiem, co ja bym bez was zrobił. I wkrótce będę miał masę zapytań :) Więc witam się również i pozdrawiam serdecznie starszych użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.