Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gasp50

Rolex vs Rolex : 116610LN vs 11610LV-126334

sub 116610ln vs 116610lv vs dj 126334   

33 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy chodzi mi po głowie coraz intensywniej wymiana mojego suba na hulka bądź dj w wersji na jubile (bez karbowanego ringa )

Chciałbym poznać wasze zdanie, nie mam żadnych upodobań jak i zastosowań które mają wyznaczać wybór czarny sub jest do wszystkiego i ciężko się nim znudzić natomiast nie czuje specjalnej więzi gdybym wybrał hulka to by go zastąpił natomiast pewnie do dj'a dokupilbym kiedyś suba o starszej referencji bez ceramiki o cieńszych uszach.

Z góry dziękuję za opinie ,jestem ciekaw końcowego efektu postu który pewnie da mi jasność wyboru albo jeszcze gorzej pomiesza moje myśli

 

Pozdrawiam Michał

post-37475-0-46719500-1515855557_thumb.jpeg

post-37475-0-63898900-1515855663_thumb.png

post-37475-0-52884200-1515855714_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halk, bo zielony to kolor pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 zegarki sportowe z których GMT i SUB są podobne kolorystycznie. Zamiana SUBa na Hulka da na pewno więcej koloru ( choć dość niszowego koloru ) ale nadal pozostaniesz w kręgu zegarków sportowych . Niebieski DJ 41 jest bardziej uniwersalny -model i kolor który łatwiej dopasować do bardziej formalnych ( garnitur ) i nieformalnych ( jeansy ) okazji. moim zdaniem lepiej uzupełni kolekcję.

EDIT za DJem 41 przemawia jeszcze dodatkowa doba rezerwy chodu nowego mechanizmu i fabryczny zestaw z jubilee - warto mieć jednego Rolexa z tą bransoletą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo masz rację ale do koszuli zakładam ultra thina jednak trafne spostrzeżenie

post-37475-0-53832200-1515858724_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim zestawie, jak masz obecnie mój głos na DJ.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze kupił bym coś innego, ale wybór byłby ciężki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk-fajny, nietuzinkowy zegar. Fajnie uzupelni pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy zegarek do koszul już masz. Obecnie Suba, czy inny (a szerzej diver) możesz założyć do każdego innego stroju. Wydaje mi się, że uwzględniają pozostałe zegarki z Twojej kolekcji Hulk byłby jej ciekawym uzupełnieniem - taki jeden bardziej szalony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na DJ. Bardziej zostanie wykorzystany niż Hulk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk, sam się nad nim zastanawiam.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk bo zielony jest intrygujący i czasem wygląda na czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające ze żadna osoba nie dała ani grama szansy subowi aby pozostał hehe na ta chwile minimalna przewaga hulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające ze żadna osoba nie dała ani grama szansy subowi aby pozostał hehe na ta chwile minimalna przewaga hulka

Jest też inny wariant - zostaw SUBa, sprzedaj starego GMT i kup Batmana ;-) ale to nadal same sporty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające ze żadna osoba nie dała ani grama szansy subowi aby pozostał hehe na ta chwile minimalna przewaga hulka

Zostaw sobie suba z czarnym bezelem, serio. Jak nie chcesz parować Datejusta z garniakami to żadne zmiany tego typu nie mają sensu. Hulk jest mniej uniwersalny. Jedyne co to może dać to cieszenie się, że ma się coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić drugi taki sam tylko ze względu na kolor? Niekoniecznie.... No chyba że naprawdę nie masz na co wydawać.

DJ to byłoby fajne uzupełnienie na nieco inne okazje, ja bym raczej tą drogą poszedł chyba że nie czujesz się w nim najlepiej - bo ja w sumie też mam wszystkie zegary dość podobne bo niepodobne źle mi się nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie DJ ( najbardziej mi się podoba ) teraz a kiedyś sub o starszej referencji.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Hulk. 

Miałem go na ręce z 2-3 lata temu i pamiętam to uczucie radości jak u dziecka do dziś a fanem Rolex'a raczej trudno mnie nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też inny wariant - zostaw SUBa, sprzedaj starego GMT i kup Batmana ;-) ale to nadal same sporty...

 

starego gmt chętnie przytulę, jak coś wal na pw;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sub znalazł nowy dom więc coś się wymyśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie opcja DJ + stary Sub ;)

Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o jakimś nd, chyba, że bez daty żyć nie możesz. Ja np. wolę zróżnicowanie.

Ps. Hulk nie będzie złym wyborem bo też ożywi kolekcję.

Kupić drugi taki sam tylko ze względu na kolor? Niekoniecznie....

Bardzo ciekawe zdanie, od którego mi akurat daleko. Kolor czasami zmienia zegarek niesamowicie.

Patrz np. zwykły GMT MII, a Batman, Pepsi czy Coke. Przecież każdy z nich jest zupełnie inny i każdy ma coś w sobie (podaję na przykładzie Rolexa, ale w niemal każdej marce można coś takiego znaleźć) Zupełnie inny odbiór tych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie opcja DJ + stary Sub ;)

Bardzo ciekawe zdanie, od którego mi akurat daleko. Kolor czasami zmienia zegarek niesamowicie.

Patrz np. zwykły GMT MII, a Batman, Pepsi czy Coke. Przecież każdy z nich jest zupełnie inny i każdy ma coś w sobie (podaję na przykładzie Rolexa, ale w niemal każdej marce można coś takiego znaleźć) Zupełnie inny odbiór tych zegarków.

Odbiór owszem inny ale czy aż tak żeby mieć dwa czy więcej takie same modele różniące się tylko kolorem? Mam czarną SMPc, nie przyszłoby mi do głowy dokupić jeszcze niebieską. Może Rio, jak już ze względu na zupełną odmienność.

 

Ja fenomenu Hulka w ogóle nie rozumiem, u innych producentów zielone zegarki mają raczej słabe branie a tutaj zachwyty - mnie to niestety do niczego nie pasuje.

 

Stary Sub owszem bo to jeden z ostatnich normalnych z tej stajni, gdyby nie chore ceny to można by go z czystym sumieniem nazywać tool-watchem i dzięki temu nosi się normalnie, taki żeby mieć Rolexa a jedocześnie nie bijącą po oczach biżuterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że on nie chce dokupić Hulka do czarnego SUBa, a zamiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że on nie chce dokupić Hulka do czarnego SUBa, a zamiast.

Racja, to już by można prędzej zrobić chociaż Hulk wydaje mi się mało uniwersalny jednak. Krótki czas zachwytu a potem będzie leżał głównie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.