Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kriis88

Zegarek „roboczy”

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mam już seiko 5 sport na mechanizmie automatycznym i bardzo mi się podoba szukam dk niego pary. Coś odpowiedniego podczas aktywnego odpoczynku (jazda na rowerze, pływanie, bieganie itp).

 

G shocki do mnie nie przemawiają, nie lubię też zegarków cyfrowych...

 

Budżet na zegarek roboczy to max 250.

 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to Casio MD106 (Duro) ale Hmm nie wiem czy to będzie dobry wybór? Sprosta moim wymaganiom? Co myślicie o tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci do takich zadań coś w zupełnie mniejszym budżecie CASIO F-91W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? W ogóle nie brałem go pod uwagę, kojarzy mi się z Hmm zegarkiem dla dzieciaków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten model nie byłby lepszy?

Casio G-Shock DW-5600E-1

 

Różni się czymś szczególnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do działu zegarków japońskich i marki Casio, gdzie model DW-5600 był wielokrotnie opisywany. Na pewno jest pełnoprawnym G-shockiem, więc gwarantuje dużą wytrzymałość. Jest to również model z tych najmniejszych G-shocków, który dobrze układa się na mniejszych nadgarstkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Hej,

 

Mam już seiko 5 sport na mechanizmie automatycznym i bardzo mi się podoba szukam dk niego pary. Coś odpowiedniego podczas aktywnego odpoczynku (jazda na rowerze, pływanie, bieganie itp).

 

G shocki do mnie nie przemawiają, nie lubię też zegarków cyfrowych...

 

Budżet na zegarek roboczy to max 250.

 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to Casio MD106 (Duro) ale Hmm nie wiem czy to będzie dobry wybór? Sprosta moim wymaganiom? Co myślicie o tym modelu?

Myślę, że każde Casio sprosta Twoim wymaganiom :) Te same funkcje co DW5600 ma model DW290 i nie jest G-shockiem, ale jest tak samo mocny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znalazłoby się coś spełniającego powyższe wymagania ale w formie zegarka analogowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do pływania czy jazdy na rowerze Casio MDV-106 Duro się sprawdzi, przy bieganiu nie wiem czy nie będzie przeszkadzał, choć z drugiej strony nie jest też tak ciężki jak wiele diverów z automatycznym mechanizmem, ale ja nie biegam, chyba, że do pociągu, więc ciężko mi powiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa typy:

 

AEQ-110W 1AV

DW-5600

 

Myślicie, że który jest lepszy

O jeszcze z systemem solarnym znalazłem:D

AQ-S810W-2A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem...

 

Kupuję w800h / to będzie zegarek do zajechania (basen, siłownia, remonty domowe itp, rower i inne sporty ekstremalne) do 100 zł go kupie ma 100 water resist i żywotność na baterii ok 10 lat. Jak się rozleci to nie będzie żal

 

Chyba będzie to dobry wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600 jest super na woła roboczego, ja tam do różnych prac i sprzątania domu go używam żeby nie poobijać stalowych zegarków. I sprawdza się super, nosi się lepiej niż solarny GW-M5610 że względu na to, że jest trochę większy i bliżej mu do wyglądu pierwszego g-shocka ze stalową kopertą.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Dobra już wiem...

 

Kupuję w800h / to będzie zegarek do zajechania (basen, siłownia, remonty domowe itp, rower i inne sporty ekstremalne) do 100 zł go kupie ma 100 water resist i żywotność na baterii ok 10 lat. Jak się rozleci to nie będzie żal

 

Chyba będzie to dobry wybór

Będzie spoko, chociaż ma zbędny dla moich potrzeb Dual Time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.