Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arunioG

Przedstawiam się :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam się pokornie szanownemu gronu pasjonatów zegarkowych.

 

Do tej pory raczej czytałem i korzystałem z Waszej wiedzy i doświadczenia - to się zapewne jeszcze długo nie zmieni za co z góry dziękuję.

 

Zegarki to moja relatywnie nowa pasja i mam ich kilka, tych o których warto wspominać - aktualnie pokochałem Orienty ;-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukiluki
      Cześć,
       
      Na sprzedaż Rolex Submariner Date Kermit 126610 LV
       
      41 mm
       
      Zegarek nowy nigdy nie był noszony full set.
       
      Zakupiony  22.06.2021 w Polsce - 1 właściciel
       
      Cena 109.999 zł
       
       
       









    • Przez LukaszLBN
      Witam
       
      Poszukuję nowego zegarka męskiego do 500-700zł. koloru srebrnego na bransolecie.
      Niestety popsuł się obecny , jest to Timex Chronograph Expedition ( zdjęcie w załączniku ) , a jest to zegarek "nienaprawialny" .Szkoda bo miałem go już od ponad 10 lat i bardzo mi odpowiadał.
      Poszukuję zegarka w podobnym stylu, nie koniecznie marki Timex.
      Pomożecie?
       
      pozdrawiam
      Łukasz

    • Przez Wildbrook
      Zaprasżam do kontaktu zainteresowanyvpch
      [email protected]
    • Przez Mesje
      Witam wszystkich serdecznie!
       
      Chciałbym kupić zegarek automatyczny do 3000 pln. Chodzi mi o sprawdzony model znany wśród towarzystwa zegarkowego (innymi słowy szpanerski).
       
      Coś w stylu : "Najlepsza makra zegarków automatycznych too... ......." (tylko żeby pamiętać, że do 3 tyś ). Wiecie o co mi chodzi, taka szanowana marka, w której zmieściłbym się w tej kwocie.
       
      Taki zegarek, na którego widok, ktoś kto się zna powie : "ooo nieźle, dobry wybór". Najlepiej jakby ktoś mi podał np. trzy nazwy marek jakie mu przychodzą do głowy. 
       
      A jeśli chodzi o model, jego kształt i styl to ja uwielbiam zegarki minimalistyczne ALE było by super gdyby na tarczy lub z tyłu widać było mechanizm. Z zegarków nieautomatycznych to bardzo lubię Daniel Wellington oraz Skagen. Podoba mi się jak zegarek ma dużą tarczę i jest slim (wiem że z automatem zawsze będą trochę grubsze).
       
      Proszę o pomoc!
       
       
    • Przez monial_wa
      Witam   Czy ktoś wie, gdzie można kupić nowy/używany BEZEL do CASIO AQF-102W ?????????????????????? nie mogę namierzyć.... :unsure: Pozdrawiam  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.