Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysztocz

Stara "patelnia"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam starego Orienta tzw patelnię z jednym przyciskiem i jednym pokrętłem. Podczas noszenia (zmiany położenia ręki) wydaje dziwne metaliczne dźwięki. Poza tym jest wszystko OK, zegarek chodzi dokładnie i nic się nie dzieję. Czyżby coś z balansem? Noszę go cały dzień i sprężyna trzyma do następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to przypadkiem dźwięk wahnika? ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to przypadkiem dźwięk wahnika? ;)

Tak chodziło mi o wahnik, (pisałem w pośpiechu) ale czy ten dźwięk powinien być metaliczny? Jakby metal uderzał o metal, w innym Oriencie tego nie mam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinien - wahniki w Orientach raczej "brzęczą". Może po prostu się poluzował i trzeba dokręcić śrubkę. Kiedyś tak miałem.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinien - wahniki w Orientach raczej "brzęczą". Może po prostu się poluzował i trzeba dokręcić śrubkę. Kiedyś tak miałem.

Super, dzięki tak własnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.