Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kominiarz

zakup na jomashop

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić zegarek na jomashop. Wiem,że jest koszt wysyłki,który wyskakuje mi 37 $. Ale  jak chce zapłacić poprzez paypal to cena wysyłki nie jest ujęta. Wystarczy kliknąć potwierdź i zapłacone ,bez żadnego logowana na jomashop i czysta cena zegarka. Adres do wysyłki jest na płatności Paypal. 

 

Paypal pokrywa koszt wysyłki czy potem będe musiał dopłaca, czy wszystko jest ok ? Też tak macie? Pozdrawiam

Edytowane przez kominiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić zegarek na jomashop. Wiem,że jest koszt wysyłki,który wyskakuje mi 37 $. Ale  jak chce zapłacić poprzez paypal to cena wysyłki nie jest ujęta. Wystarczy kliknąć potwierdź i zapłacone ,bez żadnego logowana na jomashop i czysta cena zegarka. Adres do wysyłki jest na płatności Paypal. 

 

Paypal pokrywa koszt wysyłki czy potem będe musiał dopłaca, czy wszystko jest ok ? Też tak macie? Pozdrawiam

 

I jak, udało się kupić? jakie koszty? Widzę że mają tam bardzo dobre ceny...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam parę kodów rabatowych ale aktywne są jak się robi zakupy na kwotę przekraczającą $300. Rabat $20 ale zawsze to coś jeśli wpadnie w oko zegarek, który akurat nie jest w promocji (promocje nie łączą się i można wpisać tylko 1 kod). Trochę już zakupów w Joma zrobiłem ale nigdy nie dostałem kuponu z rabatem większym niż $20. Oddam w dobre ręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam parę kodów rabatowych ale aktywne są jak się robi zakupy na kwotę przekraczającą $300. Rabat $20 ale zawsze to coś jeśli wpadnie w oko zegarek, który akurat nie jest w promocji (promocje nie łączą się i można wpisać tylko 1 kod). Trochę już zakupów w Joma zrobiłem ale nigdy nie dostałem kuponu z rabatem większym niż $20. Oddam w dobre ręce

Cześć ile trzeba doliczyć do ceny cło plus VAT 30% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ile trzeba doliczyć do ceny cło plus VAT 30% ?

Cześć. 23% plus opłata celna pare %. Zazwyczaj mam przygotowane do odbioru przesyłki około 25% od ceny końcowej. Czasami płacę tyle ile wyliczę, czasami parę dyszek mniej lub więcej. Nie wiem jak oni to naliczają... chyba kurs dolara ma znaczenie.Wystarczy, że zagraniczny sprzedawca zapomni dołączyć odpowiednich dokumentów to zaczynają się schody. Ostatnio nie wpisali kwoty wysyłki tylko kwotę samych zegarków. Z automatu urząd chciał mnie skasować od wysyłki $100 - taką mają swoją ustaloną kwotę. Odkręcanie tego zajmuje trochę czasu i mogą być naliczane kolejne koszty - za magazynowanie przesyłki 10 czy 15 zł za dzień :)

Następna sprawa z Jomashop - zamówiłem 3 zegarki. Zapłaciłem podatek za 3 zgodnie z fakturą i odebrałem przesyłkę. W paczce były tylko 2... Po dogadaniu się z obsługą z Jomashop  wysłali bez problemu zaległy zegarek. Za ten zegarek oczywiście urząd nalicza opłaty celne i teraz próbuje to odkręcić, żeby mi urząd zwrócił kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy międzynarodowa gwarancja Glycine ze sklepu Jomashop jest ważna w Polsce? Doszły mnie informacje, że serwis Glycine w Polsce ma d...e taką gwarancję.

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy międzynarodowa gwarancja Glycine ze sklepu Jomashop jest ważna w Polsce? Doszły mnie informacje, że serwis Glycine w Polsce ma d...e taką gwarancję.

Niestety u nas jej nie honorują, ale biorąc pod uwagę ceny na Joma to i tak się opłaca najwyżej odeślesz albo naprawisz w  na swój koszt. Przesyłka do Stanów ok 100 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsyłać do Stanów...i  walka, żeby nie płacić opłat celnych bo już były płacone wcześniej . Można się pogubić jak się nie zna przepisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowaliscie z taxfree przy zakupie? Mnie sie udalo tyle ze z Japonii przy zakupie na rakuten. Sprzedawca po prostu oddal przez paypala kwote japonskiego vat. Gdybym sie pewnie wczesniej zorientowal cena bylaby nizsza wiec i polski vat mniejszy ale dobre i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytalem sprzedawcy czy podatki typu vat sa includet i jesli tak to czy moge uzyska taxfree czyli zakup bez vat. Napisal ze ok i zwrocil mi 8% kwpty bo tyle jest w jpn chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w Jomashop zegarek za ok. $400. Plus koszty przesyłki, ale za rejestrację dali $20 rabatu.

Niestety trafiło to do pocztowego urzędu celnego, gdzie leżało prawie 2 tyg. Po przesłaniu kopii faktury naliczyli 23% VAT. Cła nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oscyluje to w granicach 23-25%. Chyba kurs dolara ma znaczenie. Jak przesyłka idzie dłużej i w tym czasie dolar skoczy wyżej to przekłada się to na podatek do zapłaty. Jeżeli się mylę to proszę niech ktoś mnie poprawi bo mnóstwo jest informacji w internecie ale niektóre wyssane z palca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest około 23 procent vat, jeżeli idzie pocztą polską a nie kurierem to dodatkowo:

-przedstawienie do kontroli celnej 8,50 PLN

- przesłanie adresatowi dowodu kontroli celnej 6,00 PLN

- zainkasowanie od klienta należności celnych 3,40 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zegarki z Jomashop są pełnowartościowe ? bo przeglądając ich ofertę to wszystkie które są przecenione ok 50% są opisane jako naprawiane ? tak przynajmniej wychodzi to z tłumaczenia google. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podpieraj się tłumaczem Google:-). Zegarki oprócz preowned są pełno wartościowe ale z niepełną gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w żadnym "grey markecie" w USA nie obowiązują oficjalne gwarancje.Także kto co lubi.Jednak Jomashop to dobry i sprawdzony sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa mniej więcej wysyłka z Jomashop do PL?

Do tygodnia? Do dwóch? Więcej? Z tego co wiem wysyłają DHLem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w styczniu to były 2 tygodnie. Jest to DHL, jednak raczej nie Express.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają DHL do Niemiec , na terenie naszego kraju paczki przejmuje Poczta Polska i nalicza VAT . Czas dostarczenia to 7-14 dni roboczych.Każdy zegarek ma gwarancję  sklepu Jomashop na okres 2-5 lat zależnie od marki zegarka realizowaną niestety tylko w USA. Nie dołączają oryginalnych kart gwarancyjnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.