Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Radzio33

Sprzedać, czy naprawiać? Citizen AV0020-55H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jest to mój pierwszy post po przywitaniu się.

Proszę o poradę w sprawie mojego zegarka. Model to tytanowy Citizen AV0020-55H. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy próbie zmianienia godziny wykręciłem koronkę jak zawsze, ale tym razem wyszła niestety cała.  Nie to jest największym problemem. Nie mogę go w ogóle nastawić, koronka kręci się jak ją delikatnie włożę i nie ma możliwości nastawienia godziny.

Pomyślałem sobie, że sprzedam go i wystawiłem na OLX, ale kwota jaką mi oferują to wydaje mi się jest lekko przesadą. Pan z łąską napisał do mnie, że oferuje mi 300zł już z moją wysyłką za pobraniem?

Czy w takim wypadku sprzedać go, czy próbować go naprawić ewentualnie gdzie? U mnie w mieście niestety jest jeden zegarmistrz który na moje oko zajmuje się wymianą bateryjek i jest to starszy Pan który mógłby sobie nie poradzić z eco drivem.

Proszę o jakąś poradę, robić, czy nieopłacalne i sprzedać?

Link do zdjęć z OLX

 

https://www.olx.pl/oferta/citizen-av0020-55h-tytan-szafir-CID87-IDqTPfL.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zegarmistrza. Idź do niego i sprawdź.

Jak się nie da na miejscu, to może w sąsiednim mieście przy okazji znajdziesz.

Jest też opcja wysyłkowa.

 

Będziesz coś wiedział, to zdecydujesz co robić (i za ile)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jest to mój pierwszy post po przywitaniu się.

Proszę o poradę w sprawie mojego zegarka. Model to tytanowy Citizen AV0020-55H. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy próbie zmianienia godziny wykręciłem koronkę jak zawsze, ale tym razem wyszła niestety cała.  Nie to jest największym problemem. Nie mogę go w ogóle nastawić, koronka kręci się jak ją delikatnie włożę i nie ma możliwości nastawienia godziny.

Pomyślałem sobie, że sprzedam go i wystawiłem na OLX, ale kwota jaką mi oferują to wydaje mi się jest lekko przesadą. Pan z łąską napisał do mnie, że oferuje mi 300zł już z moją wysyłką za pobraniem?

Czy w takim wypadku sprzedać go, czy próbować go naprawić ewentualnie gdzie? U mnie w mieście niestety jest jeden zegarmistrz który na moje oko zajmuje się wymianą bateryjek i jest to starszy Pan który mógłby sobie nie poradzić z eco drivem.

Proszę o jakąś poradę, robić, czy nieopłacalne i sprzedać?

Link do zdjęć z OLX

 

https://www.olx.pl/oferta/citizen-av0020-55h-tytan-szafir-CID87-IDqTPfL.html

Miałem ostatnio bardzo podobną sytuację - wprawdzie inny zegarek /Casio/ ale również w pewnym momencie wypadł cały wałek wraz z koronką...zaniosłem do zegarmistrza...20 złotych - i działa jak należy...do dzisiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od zegarmistrza. Idź do niego i sprawdź.

Jak się nie da na miejscu, to może w sąsiednim mieście przy okazji znajdziesz.

Jest też opcja wysyłkowa.

 

Będziesz coś wiedział, to zdecydujesz co robić (i za ile)

 

Tak właśnie zrobię. Masz może jakiś sprawdzony warsztat gdzie można go wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tutaj nie pomogę.

Możesz poszukać na forum.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.