Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eastsideking

Rotary Japan

Rekomendowane odpowiedzi

Malutki, ładny, kwarcowy, damski zegarek z japońskim mechanizmem. Tyle. co do wyceny - vide Regulamin Forum.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Danierzyk
      Witam , chciałbym dowiedzieć się więcej o tych zegarkach , byłbym wdzięczny za pomoc .


















    • Przez Laponek
      Z jakiego okresu jest tez zegarek rotary? Co to za mechanizm? W opisie jest, że 25 jewels.
       
       

    • Przez Dominik34
      Dzień Dobry, ktoś pomoże?
      Co to, skąd to?
       
      Dzięki. Pozdrawiam.


    • Przez ctgs113
      Czy ktoś kiedyś widział Atlantica milano ze złotym pierścieniem? Bo nawet nie mogę znaleźć informacji na temat czegoś takiego.

      https://allegro.pl/oferta/atlantic-milano-17-kamieni-zloty-ring-vintage-8450193009#
    • Przez imre_nagy
      Otóż dziś przyszedł mój zegarek zakupiony na stronie Zalando w cenie promocyjnej, dlatego też nie było mi zbytnio szkoda pieniędzy na „majtkowca” jednakże zauważyłam, że wewnątrz ogniw na bransolecie są już ślady przetarcia.. (na każdym ogniwie) I teraz się zastawiam czy zostawić zegarek czy odesłać. Boje się, że za 3 miesiące zejdzie farba kompletnie i zagarek straci na swoich walorach. Nie mam możliwości zakupu ponownie, ponieważ towar został wyprzedany. Krótko: zostawić czy odesłać ????


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.