Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qry

www.watches2u.com

Rekomendowane odpowiedzi

Kupował ktoś z tego sklepu, watches2u ?

Ogólnie jak się googluje to opinie ma dobre, na zagranicznych stronach, odpowiednikach ceneo itp.

Jednak w polskim internecie ciężko coś znaleźć na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzis zamowilem zegarek z tej strony, wiec napisze opinie jak juz dojdzie do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sierżant Julian
      Nie wiem, czy w tym momencie nie podaję powszechnie znanej informacji (w takim wypadku proszę administrację o usunięcie posta), ale poniżej przytaczam odpowiedź, którą dostałem dziś na pytanie, dlaczego na stronie brytyjskiego Watch Gecko nie istnieje możliwość dokonania zapłaty za towary przy wysyłce do Polski (a tym samym nie ma możliwości zakupu):
       
      "Thanks for the message and your interest in our products.
      Unfortunately, we have had too many problems when sending orders to your country, so at the moment we are not able to ship to you there. As an alternative suggestion, some international customers use freight forwarding companies with a UK delivery address, so they pay UK shipping rates. This can enable them to consolidate and ship many UK orders in one shipment to a country that the seller doesn't have any shipping options to.
      Thank you for taking the time to write to us, have a great day."
       
      Opisana sytuacja dotyczy literalnie połowy krajów należących do UE (wysyłka jest możliwa tylko do dwunastu państw Europy, na przykład nie da się wysłać do Belgii, Luksemburga, Polski, Czech itp). Jak widać, Brexit kompletnie ich rozpieprzył.
    • Przez clusca
      Idąc za przykładem popularnego zagranicznego forum zegarkowego postanowiłem założyć niniejszy wątek. Z założenia ma on służyć dzieleniu się z innymi użytkownikami forum napotkanymi, zarówno w sklepach fizycznych, jak i internetowych, oczywiście polskich, jak i zagranicznych, okazjami zegarkowymi marki Casio (myślę, że nie ma sensu ograniczać się jedynie do G-Shocków).
       
      Zatem proszę o zamieszczanie atrakcyjnych ofert na zegarki Casio. Wydaje mi się, że rzeczowa dyskusja na temat zamieszczanych ofert, w ramach zdrowego rozsądku oczywiście, będzie również mile widziana
       
      Powinienem teraz zamieścić na dobry początek jakąś super hiper intratną ofertę, ale akurat nie mam w zanadrzu czegokolwiek ciekawego. Jednak ostatnimi czasy w innym wątku podlinkowałem kilka pozycji, zatem potraktujmy to jako wstęp do niniejszego tematu
       
      Zapraszam do udzielania się w wątku. Może temat się przyjmie
       
       
      EDYTA:
      To może zacznę od oferty na GST-W300G-1A2ER (cena 119 funtów brytyjskich): https://www.watches2u.com/watches/casio/gst-w300g-1a2er-mens-g-shock-watch.html
      Jeśli ktoś ma niewielki nadgarstek i lubi niebieski, będzie jak znalazł
    • Przez omen1989
      Cześć. Jako że na żadnych internetowych aukcjach i portalach sprzedażowych nigdy nie kupowałem, to pytam. Jak to jest, że taki Frederique Constant jest tak "tani na Amazon". Czy to jest w ogóle oryginał i o co chodzi, że w polskim sklepie był po 3,5k? W jomashop jest jeszcze tańszy. Czy to zaufany sklep?
      https://www.amazon.com/Frederique-Constant-FC270SW4P6-Business-Display/dp/B00FRKNOXI/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1496790350&sr=8-1-fkmr0&keywords=frederick+constant+watch
    • Przez bartscotland
      witam posiadam zegarek Rolex Cosmograph sa widoczne slady uzytkowania zegarek nie jest nowy niemam zbyt wiele info na jego temat,wiek i cene takiego modelu czy ktos moglby mi podpowiedziec mniejwiecej ile moge sie za niego ewentualnie spodziewac?oraz czy mogzna go srzedac w uk legalnie....
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.