Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszzt

SARB035 i dylemat, jaki pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Wiem, wiem, już było, użyj wyszukiwarki mój młody Padawanie  :P

 

Dziś przyszedł SARB035, naturalnie z bransoletą i.... spore rozczarowanie. Sama bransoleta bardzo dobrze wykonana, ale (naturalnie to moja subiektywna opinia) strasznie "przytłacza" stosunkowo mały zegarek. Jakoś mi się tak "zlewa" z kopertą, no nie jestem zadowolony. Szukam optymalnego rozwiązania dla mojego SARB-a. Problem w tym, że ciężko kupować poszczególne typy pasków, żeby stwierdzić, że to jednak nie to. Nie potrzebuję też rady ostatecznej, bo takiej nie ma. Natomiast będę wdzięczny za każdą podpowiedź bardziej doświadczonych użytkowników. 

 

Panowie - skórzana klasyka, perlon, mesh czy może jakieś NATO, choć to ostatnie chyba średnio wpisuje się w stylistykę tego zegarka ?! Kwota, jaką chcę wydać to ok. 150 zł

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hirsch Duke:

 

gallery_65341_3013_56831.jpg

 

 

Kvarnsjö Padded Suede (Golden Brown):

 

gallery_65341_3013_256166.jpg

 

Mesh Diloy 20mm:

 

gallery_65341_3013_37674.jpg

 

Bros 6505

 

gallery_65341_3013_836972.jpg

 

Lub zamów sobie jakiś handmade w tej cenie. Tutaj pasek by FXR:

 

gallery_65341_3013_892115.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super prezentacja.

Duke - fajny

Padded Suede - obłędny, tylko jak ten pasek "pracuje", nie wygląda na trwały, ale mogę się mylić. Ponadto na stronie przy wszystkich (!!!) paskach jest sold out  :blink:

Mesh - no właśnie, mesh jest jakby "sterylny" i ta przestrzeń między kopertą a teleskopem wygląda zwyczajnie źle.

Bros i custom to chyba, na tę chwilę, najlepsze propozycje.

 

Kowal_86 - ciekawa propozycja, tylko muszę w tej konfiguracji zobaczyć go na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wyłonię 3 typy, na których się skupię w poszukiwaniach.

Paski typu Suede - fenomenalna faktura, miękkie też pewnie są, tylko nie wiem, jak z trwałością - wypowie się ktoś po dłuższym użytkowaniu ?

Hirsh Duke - jest mnóstwo podobnych pasków, ale ten Hirsh ma coś wyjątkowego, co zdecydowanie wyróżnia go spośród innych. Nie wiem co to jest i czy to tylko wrażenie z oglądania zdjęć ?!

Paski "Vintage", tego rodzaju, jaki pokazał MasterMind w ostatnim zdjęciu, świetnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SARB035 dotarł kilka dni temu i stoję przed identycznym dylematem :rolleyes: . Z tym, że w moim wypadku seryjna bransoleta (mimo iż b. dobrej jakości), nijak nie da się ustawić i zegarek albo niemiłosiernie ciśnie nadgarstek albo kręci się na nim  :angry: ! Słabizna Seiko. Do branzy z pewnością dokupię tzw. bracelet clasp extender, ale też mam oko na jakiś skórzany pasek. 

 

Od siebie dodam, że polecam paski Morellato, a z tańszych Pacific. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardziej zastrzeżenia wizualne. 

Już wiem (doczytałem) jak z trwałością tego "suede" - no niedobrze, nie chcę paska na chwilę.

Zostaje - Hirsch Duke i jakiś Vintage (Hirsch Ranger), no i wybór kolorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że pasek od Cheap Nato Straps jest miernej jakości. Nie mam tu na myśli byle jakiej skóry lecz ogólnie byle jaką jakość wykonania, tj. przeszyć i spasowania poszczególnych jego części. Klamra paska jest tragicznie słabej jakości i to ona najbardziej psuje ogólny wizerunek paska. Za tę cenę spodziewałem się czegoś zupełnie innego. Pasek jakością porównywalny do dostępnych u nas pasków Diloy czy Pacific. Nie wypominając o włoskim Morellato czy Hirsch które biją go na łeb na szyję przy podobnej lub nieco wyższej cenie. Za to Perlon całkiem, całkiem. Wizualnie nieźle leżą oba. 

 

 

IMG_20180224_154009_HDR.jpgIMG_20180224_154558_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.