Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maximart

Kieszonkowa Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taka stareńką omegę  po dziadku ,jest uszkodzona chcę naprawić i moje pytanie ,jaki może być koszt takiej naprawy. Co to jest za werk ? Podobno lata 1935-1937. Zastanawiam się też nad zrobieniem pasówki . Prosze o ocenę.

post-65286-0-66662800-1517649979_thumb.jpg

post-65286-0-38455100-1517650365_thumb.jpg

post-65286-0-96091300-1517650929_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk 38,5L, 1937r.

 

Koszt zależy od tego co jest walnięte. Pasówki bym z niej nie robił, bo tarcza jest słaba, no i werk taki se z wyglądu.

Wypłacisz się , a efekt i tak będzie słaby. Lepiej kupić za grosze jakiś sprawny ładny mechanizm i z tego coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Po dziadku" - to zobowiązuje - tarczę trzeba przykryć szkiełkiem, naprawić kopertę itd., ale chyba nie ma pospiechu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wartość zegarka raczej tylko sentymentalna , Może taniej będzie dokupić taką tarczę w lepszym stanie, muszę sprawdzić jaki będzie koszt naprawy. Dobrze ,że potwierdziłem wiek 1937r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dostępności koszt to żadna przeszkoda, ale zawsze można polować na trupa w lepszym stanie wizualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.