Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lysy771964

Galo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytajacych ta notatka jak i siedzcych przy komputerze ogladajacych to forum. Od wielu lat posiadam , uzywam zegarek Galo , stary , naciągany ręcznie , chyba pozłacany .Posiada wpis o posiadaniu ,,kamieni,, i posiada na deklu 10-cio cyfrowy numer  a zaczynajacy się od 219 (chyba , zaglondom przez lupa) i w kow końcu chcę się dowiedzieć co to za marka . Pozdrawiam i oczękuję pomocy .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A knipsować umisz?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A knipsować umisz?

ja [attachmentpost-103068-0-48727600-1518109230.jpg=378858:getattach,mid,45302,mpid,5,min,1,uid,74f0efd9c05aab31.jpg]

post-103068-0-11982300-1518109205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluśkie... :(

To prawdopodobnie zegarek z Selza Watch Co z Biel. Markę zarejestrowali w 1958 roku.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluśkie... :(

To prawdopodobnie zegarek z Selza Watch Co z Biel. Markę zarejestrowali w 1958 roku.

Wielkie dzieki za zainteresowanie się przez Pana tym zegarkiem - jego pochodzeniem , zdjęcia byly wieksze ale system w tym portale nie pozwolil na wiecej a jo jest kiepski w komuterach , jednak czy może Pan coś wiecej o tej firmie bo nie bardzo umia znaleźć .Wiem ze kole 50-60 lat ta cebula mo ale richtik jak to jest chciołbych wiedzieć .Dzięki roz jeszcze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za zainteresowanie się przez Pana tym zegarkiem - jego pochodzeniem , zdjęcia byly wieksze ale system w tym portale nie pozwolil na wiecej a jo jest kiepski w komuterach , jednak czy może Pan coś wiecej o tej firmie bo nie bardzo umia znaleźć .Wiem ze kole 50-60 lat ta cebula mo ale richtik jak to jest chciołbych wiedzieć .Dzięki roz jeszcze .

Znalazłem cos takiego ale nas uczyli ruskiego .http://www.ebay.com.au/itm/GALO-TRIPLE-CALENDAR-MOON-PHASE-NICE-amp-RARE-/182381727331?hash=item2a76cc4e63&nma=true&si=mC0jehwHEo1BSr0woJY9%252BUJ3fAU%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym ogladzie  przez wilo lupa zauważyłem pod cyfrą 6 napis swiss made .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.