Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baca

Laudański zegarmistrz Wrocław ktoś zna?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zakładam nowy temat po przejrzeniu kilku wątków w temacie Wrocławskich zakładów zegarmistrzowskich.

Szukam kogoś kto zajmie się moim atlantic worldmaster prima z lat 50-60.

Wpadłem na artykuł o wspomnianym w temacie zakładzie Pana Laudańskiego. Zakład działa podobno od lat 70tych.

https://www.wroclaw.pl/portal/wroclawscy-mistrzowie-rzemiosla/zegarmistrz-wroclaw-rzemioslo-janusz-laudanski.html

W całej liście wspominanych fachowców nikt o tym zakładzie nie wspomina.

Czy ktoś miał styczność? Czy to możliwe, że nikt nie odwiedzał zakładu prawie w ratuszu?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zakładam nowy temat po przejrzeniu kilku wątków w temacie Wrocławskich zakładów zegarmistrzowskich.

Szukam kogoś kto zajmie się moim atlantic worldmaster prima z lat 50-60.

Wpadłem na artykuł o wspomnianym w temacie zakładzie Pana Laudańskiego. Zakład działa podobno od lat 70tych.

https://www.wroclaw.pl/portal/wroclawscy-mistrzowie-rzemiosla/zegarmistrz-wroclaw-rzemioslo-janusz-laudanski.html

W całej liście wspominanych fachowców nikt o tym zakładzie nie wspomina.

Czy ktoś miał styczność? Czy to możliwe, że nikt nie odwiedzał zakładu prawie w ratuszu?

 

Pan Janusz Laudański, a obecnie jego syn zajmują się zegarami.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Janusz Laudański, a obecnie jego syn zajmują się zegarami.

 

Może źle się wyraziłem. To, że Pan zajmuje się zegarkami to już wywnioskowałem (mistrz dedukcji). Bardziej pytanie dotyczyło tego czy ktoś korzystał z usługi i poleca/odradza?

 

a przy okazji skorzystaj z aplikacji KMZiZ ( dostępna bezpłatnie z IOS i Android) gdzie są wszystkie adres m.in.

Właśnie nic pomocnego nie znalazłem po za tym, że owszem zakład taki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak kiepsko z tą Kolegi dedukcją. Pan Laudański zajmuje się zegarami. Proponuję poszukać w słownikach :0


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. To, że Pan zajmuje się zegarkami to już wywnioskowałem (mistrz dedukcji). Bardziej pytanie dotyczyło tego czy ktoś korzystał z usługi i poleca/odradza?

 

Właśnie nic pomocnego nie znalazłem po za tym, że owszem zakład taki jest.

Nie ogarniasz, zegary to są takie mega, a zegarki małe na pachu się nosi lub na bransie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Czyli odpowiedź na pytanie postawione w pierwszym poście brzmi nie, ale ja na twoim miejscu i tak bym zadzwonił o zapytał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli odpowiedź na pytanie postawione w pierwszym poście brzmi nie......

 

 

 

 

Czy ktoś miał styczność? Czy to możliwe, że nikt nie odwiedzał zakładu prawie w ratuszu?

A jak @tarant był to tak..... :) (ma chyba jakiś "zegar")


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak kiepsko z tą Kolegi dedukcją. Pan Laudański zajmuje się zegarami. Proponuję poszukać w słownikach :0

To by wiele tłumaczyło czemu nie znalazłem informacji w temacie zegarków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.