Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

H. Moser & Cie. Endeavour Flying Hours – SIHH 2018 [zdjęcia live, dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Obracające się dyski w miejsce tradycyjnych wskazówek to recepta manufaktury z Neuhausen na przedefiniowanie klasycznego zegarka na nadgarstek. Jego mechanizm jest efektem współpracy z należącą do tej samej grupy marką Hautlence.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal - jak tak dalej beda kombinowac, to nie wroze im wyjscia ze sprzedazowego zastoju  :wacko:​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godziny jednym zerknięciem na pewno nie da się sprawdzić, niemniej dla mnie projekt dość ciekawy/ładny? Tylko za duży i za gruby. O tym, że za drogi nie piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No drobnomieszczański projekt to to nie jest .

A czytelność wskazań choćby w porównaniu z kwarcowym z wyświetlaczami siedmiosegmentowymi średnia raczej .

Ale ciekawy rzeczywiście i może się podobać - oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z artme - pierwszy ale aplewatch był do przyjęcia. Nieco śmieszny, taki patyczek w nos pędzącej technologii. Ale tych odbić i eksperymentów zrobiło się trochę za dużo, a jak mawiają, co za duż to i świnia nie zje.

Zaczyna mi się tęsknić do tej pięknej klasyki która kojarzyła się z marką.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Obracające się dyski w miejsce tradycyjnych wskazówek to recepta manufaktury z Neuhausen na przedefiniowanie klasycznego zegarka na nadgarstek.

To trochę zużyta recepta. Zegarki w podobnej stylistyce miał kiedyś Audemars Piguet.

 

ap_starwheel_1.jpg

 

ap_starwheel_2.jpg

 

Producent z Le Brassus powielił tę koncepcję na modele kieszonkowe oraz kolekcję Millenary. Vacheron Constantin od dawna prezentuje czas na dyskach w kolekcji Métiers d'Art. Z kolei Arnold & Son szukając historycznych odniesień popełnił model Golden Wheel.

 

arnoldandson_gw.jpg

 

Życzę Moserowi powodzenia choć wyraźnie widać, że firma nie może się odnaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... z prezentowanych zegarków najbardziej trafia do mnie pierwszy z pokazywanych Audemarsów. Ale generalnie ta komplikacja nie podoba mi się wcale...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplikacja rzeczywiście niezbyt odkrywcza. Od razu z AP mi się skojarzyła. Niemniej zegarek ładniejszy od AP i Arnolda, dla mnie cudo.

Uwielbiam tą markę.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę zużyta recepta. Zegarki w podobnej stylistyce miał kiedyś Audemars Piguet.

 

 

 

 

 

Producent z Le Brassus powielił tę koncepcję na modele kieszonkowe oraz kolekcję Millenary. Vacheron Constantin od dawna prezentuje czas na dyskach w kolekcji Métiers d'Art. Z kolei Arnold & Son szukając historycznych odniesień popełnił model Golden Wheel.

 

 

Życzę Moserowi powodzenia choć wyraźnie widać, że firma nie może się odnaleźć.

 

 

Arnold & Son piękny. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal - jak tak dalej beda kombinowac, to nie wroze im wyjscia ze sprzedazowego zastoju  :wacko:​ 

Faktycznie , kierunek nie jest dobry .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.