Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej serii Hula pierwszy, Stoch drugi....;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widownie na skoczni puste jak skrzyżowania w północnym Pjongjang 


Nie to co nasze Zakopane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - pustki...i tak - jak - dla mnie - nie "czuję " że to olimpiada - jakieś to wszystko takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie olimpiada, a igrzyska :)

Olimpiada to okres między igrzyskami.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tam teraz północ właśnie minęła - poszli spać kibice 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i puuuuupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatr dyktował warunki, niestety.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale jak widać - coś- jakoś - tak sobie...

To po koreańsku? ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No cóż, spośród sportów zimowych lubię oglądać tylko hokej. Niemniej jednak życzę naszym sukcesów. W swojej ulubionej dyscyplinie sportowej kibicuję USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanowisko komisyjnego pobierania próbek do kontroli antydopingowej.

 

 

 

ps. wyprzedzając odpowiedzi, tak to Soczic23577dae692dd28f4dd5f99f1ad2280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wiatr dyktował warunki, niestety.

Mam nadzieję, że wszystko co najgorsze, gdy chodzi o skoki i warunki pogodowe na skoczni stało się dziś i dwa pozoatałe konkursy będą nasze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Koledzy, że tak powiem marudzicie z tymi skokami.

Giełda powinna rosnąć w nieskończoność, kryptowaluty w nieskończoność, ilość medali na olimpiadzie w nieskończoność, orgazm a jak, w nieskończoność :) , to jeszcze co ma rosnąć, do tej no jak jej tam nieskończoności? Tylko to jest zupełnie bez sensu a drakońska korekta ostro stawia na ziemi.

 

Nie jestem fanem skoków narciarskich ale mimo to kibicuję polskiej ekipie dlatego, że udało się zbudować coś zwykle niepojętego dla Polaków czyli "ekipaż", "team", zespół,... . I to w tak indywidualnej dyscyplinie jaką są skoki.

Miejmy nadzieję, że czasy gdy był jedynie Małysz i dalej długo nic mamy poza sobą. 4. i 5. miejsca są naprawdę gorzkie ale to są wysokie pozycje co świadczy o wyrównanym poziomie w zespole, który jest dobrze przygotowany po całości. Tym samym czekam na medal zespołowy bardziej jak indywidualne. Indywidualnie też może się jeszcze sporo zdarzyć, ekipa jest mocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda medali. Cóż zrobić,taka specyfika skoków.Wiele zmiennych wpływajacych na punktację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli o mnie chodzi, to w temacie skoków narciarskich, bardziej czekam na medal w drużynie, bo w mojej ocenie, patrząc też przez pryzmat dotychczasowych konkursów drużynowych w PŚ, wreszcie jest na to szansa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie olimpiada, a igrzyska :)

Olimpiada to okres między igrzyskami.

 

No chyba nie do końca. W słowniku języka polskiego nie ma czegoś takiego jak igrzyska olimpijskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym mówię. Nazywanie igrzysk olimpiadą jest jak najbardziej poprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj sobie co chcesz, jest mi to obojętne :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TERMINARZ SKOKÓW PJONGCZANG 2018 10.02 - konkurs na normalnej skoczni (godz. 13.30) 16.02 - kwalifikacje na dużej skoczni (godz. 13.30) 17.02 - konkurs na dużej skoczni (godz. 13.30) 19.02 - konkurs drużynowy (godz. 13.30)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kij tam z facetami, MAREN LUNDBY w końcu wygrała!!!!! Dziewczyna tyle ważnych imprez zawaliła, że byłam przekonana, że i tym razem tak będzie, a tu złoto! Niestety moje faworyty poza wszelkimi przyzwoitymi miejscami.

 

Muszę jeszcze dodać jak z saneczkarzy jestem dumna, bo 19. miejsce Kurowskiego to najlepsze od 42 lat. A biorąc pod uwagę stan polskiego saneczkarstwa to i tak sukces :) Poza tym to KS Śnieżka Karpacz czuję teraz lokalny patriotyzm.

 

Apropos "naszego Zakopanego". Dziękuję bardzo za bycie sardynką. Do Zako jeżdżę tylko jak uda mi się dostać bilety na FIS Family albo na konkursy Puchary Kontynentalnego. Bo te trybuny to istny ściska i szaleństwo, na co już jestem za stara lub zbyt trzeźwa na konkursach. Zdecydowanie wolę Wisłę z naszych dwóch popisowych skoczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek (burmistrz) nawet "załatwił" zimowe miasteczko i strefę kibica by pooglądać i wspierać olimpijczyków z Karpacza.  

Brawo oni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś rozpoczynają się igrzyska  ;) Rusza turniej hokejowy mężczyzn. Jednak bez gwiazd z NHL... Nie dogadali się ze światową federacją hokejową i z MKOLem  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.