Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

4palce

"Piękne" Błonie na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Taka aukcja zwróciła moją uwagę... Raczkuję w temacie, ale odnoszę wrażenie, że pomiędzy stanem koperty i wskazówek, a stanem tarczy zieje przepaść? Tarcza to malowanka, natomiast mechanizm wygląda (przynajmniej na zdjęciu) w porządku?  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka niestety - przemalowany Poljot - ale koperta i mechanizm zgodne bo były takie same i w Poljotach i Błoniaczach reszta kompletnie od czapy a jakość odwzorowania oryginału pozostawię bez komentarza straszny szankiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, zatem szukam dalej.

Gdyby ktoś z Kolegów miał nadmiarowego LECHa lub Warsa, proszę o kontakt na PW. Zapragnąłem ostatnio jakiegoś surowego "polaka" w roli garniturowca, nie mam pojęcia jak się to sprawdzi... nigdy takiego dokładnie zegara nie miałem w ręku.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, szkoda. Zawsze oglądam zegarki od tego użytkownika z przekonaniem, że w razie czego wtopy nie będzie bo taki "lepszy" sprzedający... widać trzeba uważać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często zaglądam  na stronę tego sprzedawcy i niestety "malowanki" i "przeróbki" są standardem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.